Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
Muzeju krātuvē Latvijas Nacionālais mākslas muzejs atklāj jaunu pastāvīgo ekspozīciju “Skulptūru mežs. Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumi”
No 2020. gada 29. oktobra Muzeju krātuvē (Pulka ielā 8, Rīgā) Latvijas Nacionālais mākslas muzejs atklāj jaunu pastāvīgo ekspozīciju “Skulptūru mežs. Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumi”. Pēc desmit gadu pārtraukuma apmeklētāji atkal varēs redzēt pasaulslavenu tēlniecības darbu kopijas no LNMM Ārzemju mākslas departamenta kolekcijas.
news-image
No 14. oktobra muzejā jāvalkā sejas maska!
Saistībā ar aktuālajām prasībām Covid-19 izplatības ierobežošanai, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs informē, ka sākot ar 2020. gada 14. oktobri ikvienam muzeja apmeklētājam no 13 gadu vecuma obligāti jāvalkā sejas maska vai sejas vairogs (vizieris).
news-image
2020. gada trešajā ceturksnī Purvīša balvai 2021 nominēti Skuja Braden, Kaspars Groševs, Valdis Celms un Līga Spunde
Izvērtējot izstādes un mākslinieku darbus, kas bija apskatāmi laika posmā no 2020. gada 1. jūlija līdz 30. septembrim, neatkarīgo ekspertu darba grupa nākamajai Purvīša balvai, kura tiks pasniegta 2021. gada aprīlī, ir nominējusi četrus autorus:
news-image
Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā prezentēts video projekts “Mākslas restaurācija muzejā”
Šodien, 2020. gada 7. oktobrī, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs kopā ar advokātu biroju “Ellex Kļaviņš” atklāja jaunu izglītojošu video projektu “Mākslas restaurācija muzejā”.
Ielādēt vēl