Individuālās zīmēšanas nodarbības

Laikā, kad sabiedrībā piedzīvojam savstarpēju distancēšanos un ierobežotu savstarpējo satikšanos, aicinām uz individuālu izglītojošu un radošu satikšanos ar Latvijas Nacionālā mākslas muzeja muzejpedagoģēm un māksliniecēm.

Piedāvājam nodarbības laikā iepazīt dažādas glezniecības un zīmēšanas tehniskas – eļļas, akvareļa, akrila glezniecību – uzzinot vairāk par katra veida specifiku un materiāliem. Rezultātā taps neliela formāta darbs izvēlētajā tehnikā.

 

Nodarbības ilgums – 1 stunda.

 

NORISES LAIKS

Otrdienās un piektdienās no 2020. gada 30. jūnija līdz 28. augustam

 

NORISES VIETA

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga

 

MĒRĶAUDITORIJA

Nodarbība piemērota pieaugušajiem.

Priekšzināšanas nav nepieciešamas

 

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI

Visi materiāli tiks nodrošināti uz vietas.

 

BIĻEŠU CENAS

20 EUR

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA

E: ekskursijas@lnmm.lv 

T: (+371) 67 324461

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ

- Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

- Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

- Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu un izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.

- Nodarbību laikā lietot tikai personīgos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).

 

Aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem muzeja apmeklējumam mājas lapas sadaļā COVID 19

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.