Latvijas skolas somas piedāvājums LNMM

„Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Sākot ar 2018. gada septembri, projekta ietvaros ikvienam mūsu valsts skolēnam ir nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt Latvijā radītas inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

Arī pieci LNMM muzeji – Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenā ēka, Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs, Izstāžu zāle ARSENĀLS un Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs atbalsta šo iniciatīvu un piedāvā dažādas radošas un izzinošas aktivitātes muzejā.

 

Ekskursiju un muzejpedagoģisko aktivitāšu pieteikšanas un apmaksas kārtība Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenajā ēkā:

 

1. Muzeja apmeklējuma organizētājs saskaņo izvēlēto aktivitāti ar muzeja speciālistiem, rakstot uz ekskursijas@lnmm.lv vai zvanot uz (+371) 67 324461. Pieteikumā jānorāda: vēlamā aktivitāte, datums, laiks, dalībnieku skaits un vecums.

 

2. Muzeja speciālists izvērtē grupas vecumu, skolēnu skaitu un saskaņo ar organizētāju aktivitātes muzejā norises gaitu.

 

3. Pēc norises datuma un laika apstiprināšanas, skolēnu grupas organizētājs nosūtamuzejam garantijas vēstuli uz ekskursijas@lnmm.lv, aizpildot šeit lejuplādējamo paraugu.

 

4. Pēc muzeja apmeklējuma Latvijas Nacionālais mākslas muzejs izraksta rēķinu par veiktajiem pakalpojumiem un nosūta rēķina oriģinālu uz norādīto adresi. Pēc norādījuma, rēķins var tikt ieskanēts un nosūtīts elektroniski e-pastā.

 

Pirms muzeja apmeklējuma lūdzam pedagogus iepazīties ar muzeja iekšējās kārtības noteikumiem.

 

Aicinām iepazīties ar Latvijas Nacionālā mākslas muzeja piedāvājumu skolēnu grupām. Nodarbības veidotas tā, lai skolēns ar savu līdzšinējo pieredzi iesaistītos tēmas radošā iepazīšanā un apgūtu ko jaunu. Piedāvājums aptver 1.-12. klašu skolēnus.

 

Piedāvājumu skolēniem aktuālajās LNMM izstādēs skatīt šeit.

 

Aktivitātes:

"Sveiks muzejā!" uzdevumu karte sākumskolas vecuma bērniem

Ekskursija un radošā nodarbība skolēniem

Ideju ģenerators KĀ TOP INSTALĀCIJA?

 

Ekskursijas:

Latvijas māksla. 19.–20. gadsimts

Ēkas vēsture un rekonstrukcija