PASTAIGA MUZEJĀ: Mākslinieku ceļojumi
image
08.12.2019 12:00
Radošam cilvēkam ceļojums ir ne tikai izklaide, bet arī profesionāla nepieciešamība. Svaigi iespaidi, jaunas pazīšanās un neprognozējami dzīves pavērsieni – tas viss ļauj paskatīties uz ierastām lietām savādāk vai pat mainīt savus uzskatus.

Latviešu mākslinieki ceļoja daudz. Kopš 19. gs. mākslinieku ceļojumu galamērķu daudzveidība nepārtraukti augusi, bet daži maršruti un pilsētas no paaudzes paaudzē turpināja vilināt ar īpašu spēku. Pastaigas laikā LNMM pamatekspozīcijā mēs sekosim līdzi Latvijas mākslinieku iecienītākiem ceļojumu maršrutiem  no 19. gs. līdz Otrajam pasaules karam un mēģināsim saskatīt kādus iespaidus šie braucieni atstāja uz viņu daiļradi.

 

Pastaigu vada mākslas zinātnieks Eduards Dorofejevs.

 

NORISES VIETA:

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:

5,00 EUR

 

PASTAIGAS ILGUMS:

1h

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

E: ekskursijas@lnmm.lv

T: (+371) 67 324461

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.