SIETSPIEDES APDRUKAS DARBNĪCA: Aveņu rozā lācīša darbnīca
image
12.09.2020 14:30
Darbnīca piedāvās ģimenēm iepazīt izstādi “Rotaļāsimies?” un apdrukāt sietspiedes tehnikā līdzpaņemto tekstila priekšmetu ar vienu no mākslas ekspozīcijā redzamajiem rotaļu draugiem - Jāzepa Grosvalda gleznoto lācīti.

PIETEIKŠANĀS UZ DARBNĪCU NOSLĒGUSIES! BRĪVU VIETU VAIRS NAV.

 

Tas piederējis mākslinieka krustmeitai Mērijai Grīnbergai jaunākajai, mīļi sauktai par Čāpiņu, kuru meitene izvēlējusies kā kompanjonu savam portretam. Izstādes gleznās redzami dažādu krāsu rotaļu lāči, kas bijuši bērnu spēļu biedri, bet šajā darbnīcā uz krekliem, kleitām un maisiņiem drukāsim dzīvnieciņus aveņu rozā krāsā.

 

Uz līdzpaņemtajiem auduma maisiņiem, krekliem vai citiem apģērba gabaliem būs iespēja iegūt viena no izstādes rotaļu drauga – Jāzepa Grosvalda portretētās mazās Mērijas lācīša – attēlu aveņu rozā krāsā.

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Ģimenes ar bērniem.

 

NORISES VIETA:

LNMM galvenā ēka / Konferenču zāle (1. stāvā).

 

MATERIĀLI LĪDZIŅEMŠANAI:

Gaišs kokvilnas audums vai apģērba gabals apdrukai.

 

DARBNĪCAS CENA:

Pieaugušajiem – 5,00 EUR, pirmsskolas vecuma bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 3,00 EUR par nodarbību un vienu apdruku.

2,00 EUR par katru nākamo apdruku.

 

NEPIECIEŠAMA IEPRIEKŠĒJA PIETEIKŠANĀS:

Dalībnieku skaits ierobežots.

T: (+371) 67 324461

E: ekskursijas@lnmm.lv

 

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ

- Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

- Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

- Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu un izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.

- Nodarbību laikā lietot tikai personīgos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).

 

Aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem muzeja apmeklējumam mājas lapas sadaļā COVID 19

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes