RADOŠĀ DARBNĪCA BĒRNIEM: Kas dzīvo rotaļistabā?
image
04.10.2020 12:00
Izstādes “Rotaļāsimies?” ietvaros Latvijas Nacionālais mākslas muzejs aicina uz radošo darbnīcu bērniem kopā ar mākslinieci Elīnu Brasliņu.

Kas ir tava mīļākā rotaļlieta? Lācītis, lelle, lauva, automašīna, Lego vīriņš, klavierītes vai spēļu telefons? Varbūt tev ir kāda sevišķi mīļa grāmata, sedziņa vai spilvens? Varbūt tavā istabā dzīvo kāds īpašs draugs, ko redzi tikai tu?

 

Izstādē apskatāmajā Elīnas gleznā “Bērnistaba II” (Zuzānu kolekcija, 2016) kopā ar dažnedažādām rotaļlietām iedzīvojusies bērnu iemīļoto stāstu varone Poga. Iedvesmojoties no Pogas spēļu pasaules, Elīna bērnus aicinās uzzīmēt savu rotaļu biedru un pievienot to kopīgajai rotaļistabai.


NORISES VIETA:

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja 4. stāva izstāžu zāles

Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Ģimenes ar bērniem no 4 gadu vecuma

Maksimālais dalībnieku skaits grupā: 15

 

CENA:

3,00 EUR no personas

 

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI:

Visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Maksimālais dalībnieku skaits grupā: 15
Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.
E: ekskursijas@lnmm.lv 

T: (+371) 67 324461

 

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ

- Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

- Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

- Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu un izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.

- Nodarbību laikā lietot tikai personīgos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).

 

Aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem muzeja apmeklējumam mājas lapas sadaļā COVID 19

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītās izstādes