Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
Stāsti par mākslas darbiem un izglītojoši materiāli tiešsaistē
Esam parūpējušies, lai ikviens var atklāt un iepazīt muzeju izstādes un ekspozīcijas tiešsaistē.
news-image
No 11. oktobra Latvijas Nacionālā mākslas muzeja struktūrvienību pakalpojumi klātienē būs pieejami tikai ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.
Lai visā sabiedrībā ierobežotu cilvēku fizisko kontaktu skaitu un izvairītos no liekas pulcēšanās, no 2021. gada 11. oktobra pakalpojumus klātienē varēs saņemt un sniegt tikai epidemioloģiski drošā vidē. Līdz ar to visiem jābūt ar derīgu Covid-19 sertifikātu, jāvalkā pareizi uzliktas sejas maskas, kā arī jāparedz 15 m2 no telpas platības vienai personai.
news-image
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs laidis klajā izstādes “Rīgas mākslinieku grupa – 100” katalogu
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs sadarbībā ar izdevniecību “Neputns” laidis klajā bilingvālu izstādes “Rīgas mākslinieku grupa – 100” katalogu.
news-image
Kuratores un mākslas zinātnieces Astrīdas Rogules veidoto konceptuālo izstādi “Izolācija” veido piecu izcilu Latvijas mūsdienu vizuālās mākslas meistaru radītie darbi.
Cilvēka emocijas un sajūtas pastāv izolācijā, tām bieži vien nevajag īpašus, ārējās vides radītus apstākļus. Sajūtas izolācijā var kļūt par atklāsmi, atklāsmes par pārliecību, bet pārliecība par manifestu. Bet manifests nevar pastāvēt bez tā uzsaukuma, bez iespējas tapt izpaustam un uzklausītam.
Ielādēt vēl