Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
KM rosina īstenot pilotprojektu Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā pirms visu muzeju atvēršanas
Vadoties no citu Eiropas valstu labākās prakses, Kultūras ministrija (KM) rosina izstrādāt un īstenot pilotprojektus pakāpeniskai un epidemioloģiski drošai kultūrvietu publiskās darbības atsākšanai, pirmo pilotprojektu īstenojot Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā (LNMM). Pilotprojektu mērķis – pēc iepriekš izstrādātām vadlīnijām pārbaudīt epidemioloģiski drošu kultūras pasākumu norises iespējamību gan kultūrvietu apmeklētājiem, gan to darbiniekiem. Pilotprojektu izstrādi un īstenošanu plānots veikt ciešā KM, kultūras norišu, pasākumu rīkotāju un Veselības ministrijas (VM), Slimību un profilakses kontroles centra (SPKC) sadarbībā.
news-image
Iznācis otrais Mākslas muzeja Jauniešu kluba veidotais izdevums
Mākslas muzeja Jauniešu klubs (MMJK) aicina iepazīties ar pašu veidotu izdevumu izstādes “Nepieradinātās dvēseles. Simbolisms Baltijas valstu mākslā” ietvaros.
news-image
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs aicina bērnus piedalīties zīmējumu konkursā “Zīmē-jums”
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs maijā svinēs 5 gadu jubileju pēc jaunatklāšanas un aicina bērnus piedalīties zīmējumu konkursā “Zīmē-jums”, kas norisināsies no 2021. gada 31. marta līdz 19. aprīlim.
news-image
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs izdod izstādes grāmatu “Mūsu muzejs. Valsts mākslas muzejam – 100”
Klajā nākusi pērnā gada izstādes “Mūsu muzejs. Valsts mākslas muzejam – 100” grāmata. Latvijas valsts simtgades programmas izstāde Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA norisinājās laikposmā no 2020. gada 5. septembra līdz 20. decembrim, iepazīstinot ar Valsts mākslas muzeja krājuma un izstāžu darbības vēsturi.
Ielādēt vēl