Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
Latvijas Nacionālā mākslas muzeja lekciju cikls tūristu gidiem
No 2020. gada 18. martam līdz 22. aprīlim, trešdienās plkst. 17.00–19.00, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs aicina uz īpaši tūristu gidiem izstrādātu sešu nodarbību-lekciju ciklu.
news-image
Vēl tikai 2 nedēļas izstāžu zāle ARSENĀLS ir pieejama apmeklētājiem
Vēl divas nedēļas – līdz 23. februārim – ir iespēja apmeklēt trīs izstādes un vairākus pasākumus, ko piedāvā Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zāle ARSENĀLS (Vecrīgā, Torņa ielā 1) pirms tās slēgšanas rekonstrukcijai. Noslēgumā – senioru pēcpusdiena, amerikāņu mākslinieka Tailera Koburna vieslekcija par “attālināto novērošanu” ar ekstrasensoro uztveri, kuratoru ekskursija izstādē “Nenorunātās tikšanās” un radošās nodarbības skolēniem “Ideju ģenerators: kā top instalācija?”.
news-image
Sērijā “Latvijas mākslas klasika” izdota grāmata par Ādamu Alksni
Izdevniecības “Neputns” Latvijas mākslas klasiķiem veltīto sēriju papildina grāmata par vienu no pirmajiem latviešu profesionālajiem māksliniekiem Ādamu Alksni (1864–1897). Mākslinieka mūžs un radošā darbība aprāvās traģiski agri, taču viņš nepārprotami atzīstams par vienu no latviešu nacionālās mākslas apzinīgākajiem veidotājiem.
news-image
Februāra beigās uz rekonstrukcijas laiku tiks slēgta izstāžu zāle ARSENĀLS
Rekonstrukcijas darbu dēļ 2020. gada 24. februārī tiks slēgta Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zāle ARSENĀLS (Vecrīgā, Torņa ielā 1). Pēdējā ARSENĀLA publiskās darbības diena pirms rekonstrukcijas uzsākšanas ir 23. februāris.
Ielādēt vēl