Jaunumi
Vairāk
news-image
Izveidota digitālā spēle “Restauratori” ar latviešu klasiķu mākslas darbiem
Producenta un režisora Raita Ābeles un mākslinieka Harija Grundmaņa vadībā ar Inga Baušķenieka radītu skaņu celiņu tapusi izglītojoša un aizraujoša pašmāju digitālā spēle ‘Restauratori’, kurā spēlētājs var iejusties mākslas darba eksperta tēlā, atpazīstot uzslāņojumus, atrodot liekos vai nepareizos objektus, attīrot gleznas no krāsas slāņiem un rezultātā restaurējot mākslas darbu. Spēli “Restauratori” bez maksas iespējams lejupielādēt un spēlēt visos viedtālruņos.
news-image
Izglītojošs raidījums sākumskolas vecuma bērniem “Mazā Mula lielajā mākslas pasaulē”
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs sadarbībā ar “Tet studio” un biedrību “Droši un Koši” radījis izglītojošas sērijas sākumskolas vecuma bērniem “Mazā Mula lielajā mākslas pasaulē”. Piedāvājam sekot līdzi raidījuma varoņu piedzīvojumiem izklaides platformā Tet+, savukārt iepazīšanās sērijas skatāmas arī Latvijas Nacionālā mākslas muzeja mājas lapā.
news-image
6. janvāra naktī Zvaigznes dienas priekšvakarā mūžības ceļos aizsaukta ilggadējā Latvijas Nacionālā mākslas muzeja direktore Ināra Ņefedova
Sakot paldies Inārai Ņefedovai par ražīgo un dāsno mūžu, vēlam savai kādreizējai direktorei gaišu gaitu aizsaules ceļos.
news-image
2021. gada ceturtajā ceturksnī Purvīša balvai 2023 nominētas Ance Vilnīte, Sabīne Vernere un Ieva Kraule-Kūna
Izvērtējot izstādes un mākslinieku darbus, kas bija apskatāmi laika posmā no 2021. gada 1. oktobra līdz 31. decembrim, neatkarīgo ekspertu darba grupa nākamajai Purvīša balvai, kura tiks pasniegta 2023. gada pavasarī, ir nominējusi trīs autorus:
Ielādēt vēl