Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
Mākslas muzeja restorāns aicina uz vēlajām brokastīm
Svētdienas ir kā radītas, lai nesteidzīgā gaisotnē baudītu garšīgu ēdienu, sarunas un satikšanās prieku! Katru mēnesi kādā no svētdienām Mākslas muzeja restorānā tiks rīkotas vēlās brokastis.
news-image
“Neputna” sērijā “Studijas bibliotēka” iznāk Santas Mičules grāmata par Krišu Salmani
“Kriša Salmaņa māksla klusām novēro mūs. Ikdienišķi paradoksi kalpo par eksistenciālu situāciju alegorijām, kas skatītāju gan atsvešina, gan pietuvina budistiski rāmai pasaules pieredzei. Kriša Salmaņa māksla klusām novēro mūsu pašu novērojumus, netirdot ar triviāliem jautājumiem. Tā ir līmlenšu un līmlapiņu dzeja ar matemātiskiem nolūkiem – piemēram, izmērīt bezgalīga tukšuma ietilpību vai procentuāli aprēķināt vienkāršības neizbēgamo klātbūtni dzīves sarežģītībās,” tā grāmatas autore mākslas zinātniece, kritiķe Santa Mičule.
news-image
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs iepazīstināja ar paveikto, gatavojoties Baltijas simbolisma izstādes norisei Orsē muzejā Parīzē, izmaiņām pastāvīgajā ekspozīcijā un Taubes ģimenes dāvinājumu Latvijas simtgadei
Šodien, 2018. gada 1. februārī, preses konferencē Latvijas Nacionālais mākslas muzejs paziņoja par izmaiņām pastāvīgajā ekspozīcijā, kas veiktas saistībā ar Latvijas valsts simtgadei veltīto izstādi Orsē muzejā Parīzē “Nepieradinātās dvēseles. Simbolisms Baltijas valstīs”, un unikālo Taubes ģimenes dāvinājumu Latvijas simtgadei – divām vecmeistara Jaņa Rozentāla gleznām, kuras tagad papildinājušas LNMM krājumu.
news-image
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs piedāvā īpaši tūristu gidiem izstrādātu lekciju ciklu
Lekciju mērķis ir pilnveidot gidu zināšanas un informētību par Latvijas Nacionālā mākslas muzeja ēkas vēsturi, rekonstrukciju un muzeja pastāvīgo ekspozīciju
Ielādēt vēl