Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
Latvijas Nacionālā mākslas muzeja gleznu restauratore-vecmeistare Nataļja Kurganova saņēmusi Latvijas Restauratoru biedrības “Goda Balvu”
Latvijas Restauratoru biedrība reizi divos gados piešķir “Goda Balvu” par nozīmīgiem sasniegumiem kultūras mantojuma jomā.
news-image
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs izsludina ikgadējo izstāžu projektu konkursu
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs (LNMM) izsludina atklātu izstāžu projektu konkursu, kurā aicina piedalīties māksliniekus un mākslas izstāžu kuratorus.
news-image
Akcija “Muzeju nakts 2018” Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā
Sestdien, naktī no 2018. gada 19. uz 20. maiju, Latvijā jau četrpadsmito reizi norisināsies starptautiskā akcija “Muzeju nakts”, kuras tematika Latvijas simtgadē ir “Šūpulis”. Latvijas Nacionālais mākslas muzejs šajā naktī aicinās doties ceļojumā laikā, atskatoties uz valsti, kad tā vēl bija šūpulī, un cenšoties nojaust, kas to sagaida nākotnē. Apmeklētāji uzzinās, kur rodas un attīstās dizaina idejas, klausīsies mākslinieku stāstos par izauklētajiem darbiem, kā arī dzirdēs skanam dziesmas Latvijai. Izstāžu un pastāvīgo ekspozīciju apskati papildinās filmu demonstrējumi, dažādas radošās aktivitātes un atjautības spēles.
news-image
Orsē muzejā Parīzē notiks starptautiska zinātniskā konference “Nacionālais romantisms un simbolisms Baltijas valstīs”
Ceturtdien, 2018. gada 3. maijā, Orsē muzejā Parīzē izstādes “Nepieradinātās dvēseles. Simbolisms Baltijas valstīs” ietvaros norisināsies starptautiska zinātniskā konference “Nacionālais romantisms un simbolisms Baltijas valstīs”, kurā Latvijas, Lietuvas un Igaunijas eksperti runās par abu stilu izpausmēm, iezīmēm un atšķirībām nacionālo mākslas skolu kontekstā.
Ielādēt vēl