Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs būs atvērti apmeklētājiem no 2020. gada 19. maija
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs būs atvērti apmeklētājiem no 2020. gada 19. maija.

Saskaņā ar valdības stratēģiju nākamajam Covid-19 ierobežošanas posmam, šonedēļ, sākot ar 13. maiju, Latvijas muzeji sāks pakāpeniski vērt durvis apmeklētājiem, īstenojot kopīgu informatīvo kampaņu #TiekamiesTagad.

 

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs sanitārā protokola prasības uztver ļoti nopietni un šobrīd aktīvi strādā, lai muzeja apmeklētāji un darbinieki justos droši.

 

Šī brīža pasaules notikumu kontekstā māksla izvirzās priekšplānā kā palīgs jaunu radošo iespēju atklāšanai un kā atbalsts, kad mēģinām saprast, kā rīkoties šaubu un nedrošības brīžos. Mēs priecājamies, ka jau pavisam drīz varēsim piedāvāt iespēju klātienes sarunai ar mākslas darbiem un izstādēm, kas gaida savu skatītāju.

 

Aicinām sekot līdzi jaunākajai informācijai muzeja mājaslapā!

Saistītie jaunumi
Saistītās preses relīzes