Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
“Neputns” laiž klajā izdevumu “Uga Skulme. Raksti. 1921–1940”
Gleznotāja, kritiķa, mākslas vēsturnieka un pedagoga Ugas Skulmes (1895–1963) kritiskie raksti izdoti 14 burtnīcās, tie sakārtoti hronoloģiskā secībā, sākot ar 1921. un noslēdzot ar 1940. gadu. Rakstus papildina ilustratīvā burtnīca, kas sniedz iespēju mūsdienu lasītājam apskatīt gan izdevumus, kuros Skulme publicējās, gan mākslas darbus, par kuriem rakstīja. Izdevuma sastādītāja – Astrīde Skulme, māksliniece – Zane Ernštreite.
news-image
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs atsāk izglītojošo darbu
Sākot ar 2020. gada 10. jūniju Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs atkal piedāvās iespēju atklāt un izzināt muzeju ekspozīcijas un izstādes gan gida pavadībā, gan iesaistoties radošās aktivitātēs.
news-image
Izstādē Tallinā skatāmi 40 darbi no Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja kolekcijas
Igaunijas Lietišķās mākslas un dizaina muzejā Tallinā durvis vērusi izstāde “Ornaments un Baltijas modernisma dizains, 1955–1985”, kurā Latviju pārstāv 40 darbi no Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja krājuma.
news-image
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs piedāvā iegādāties biļetes, izmantojot Mobilly
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs ir pirmie muzeji Latvijā, kas sniedz iespēju ieejas biļeti muzejā iegādāties lietotnē "Mobilly".
Ielādēt vēl