DIZAINA DOMNĪCAS PEDAGOGIEM

Programma “Dizaina domnīca pedagogiem” motivēs un iedvesmos skaidrot dizaina nozīmi jauniešu auditorijai. Nodarbības vadīs dizaina jomas speciālisti, kuri ar stāstu un radošu uzdevumu palīdzību sniegs vispārizglītojošo skolu mācībspēkiem iespēju papildināt zināšanas un pieredzi.

Pirmā “Dizaina domnīca” notiks 15. janvārī plkst. 16.00–19.00, kad par tēmu “Sinerģija – vide.cilvēks.daba” runās arhitekts Ervins Krauklis, arhitektūras un dizaina studijas “Sampling” arhitekte, dizainere Liene Jākobsone12. februārī plkst. 16.00–19.00 LR Ekonomikas ministrijas Ārvalstu investīciju piesaistes nodaļas vecākais referents Rūdolfs Strēlis un dizainere Ieva Pastare aicinās pievērsties tēmai “Sociālatbildīgs dizains un nākotnes dizaina funkcija”. Domnīcas cikls noslēgsies 12. martā plkst. 16.00–19.00, kad no teorijas puses par tēmu “Materiālu inovācijas. Zinātne un dizains” izteiksies dizaina un arhitektūras kritiķe Kristīne Budže, bet ar pieredzi dalīsies “Anatomy Next” līdzdibinātājs, mākslinieks un tēlnieks Uldis Zariņš.

 

Jau sesto gadu pēc kārtas Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (DMDM) norisināsies pasākumu cikls “Vārds dizainam”. Projekta mērķis ir izglītot sabiedrību dizaina jautājumos, iepazīstināt ar Latvijas labākajiem jomas pārstāvjiem, rosināt viedokļu apmaiņu starp speciālistiem un sabiedrību, veicināt nozares tālāku attīstību. Līdz 2018. gada jūnijam muzejs piedāvās saviem apmeklētājiem četru veidu aktivitātes: “Dizaina sarunas” un “Dizaina darbnīcas pieaugušajiem”, “Dizaina domnīcas pedagogiem” un “Dizaina nodarbības skolēniem”.

 

Video ieraksti no “Dizaina domnīcām pedagogiem ” apskatāmi DMDM YouTube kanālā.

 

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs / Skārņu iela 10/20, Rīga

 

NORISES LAIKS:

plkst. 16.00–19.00

 

BIĻEŠU CENAS:

Ieeja visās domnīcās ir bez maksas. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Liene Granovska, programmas kuratore

T: (+371) 67 830917, (+371) 67 222235

E: Liene.Granovska@lnmm.lv

 

ATBALSTA:

 

SADARBĪBAS PARTNERI:

 

#VardsDizainam

Saistītie pasākumi
Saistītās galerijas