DIZAINA DARBNĪCAS PIEAUGUŠAJIEM

“Dizaina darbnīcās” pieaugušajiem, studentiem un citiem interesentiem arī bez iepriekšējām zināšanām dizaina jomā ir iespēja iepazīt Latvijas dizaineru radošās darbības “virtuvi”.

17. janvārī plkst. 17.00–19.00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā ar savu pieredzi mākslas procesos dalīsies studijas “Dd studio” vadītājs, mākslinieks Jānis Mitrēvics (dd.lv). 14. februārī plkst. 17.00–19.00 darbnīcu vadīs modes zīmola “Talented” dizainere Indra Komarova (talented.company). 21. martā plkst. 17.00–19.00 par darbnīcas vadītāju kļūs reklāmas aģentūras “ABNORMAL” līdzdibinātājs un radošais direktors Raimonds Platacis (abnormal.lv), bet 4. aprīlī plkst. 17.00–19.00 darbnīcu vadīs zīmola “Baiba Ripa” radītāja, dizainere Baiba Ripa (baibaripa.eu).

 

Jau sesto gadu pēc kārtas Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (DMDM) norisināsies pasākumu cikls “Vārds dizainam”. Projekta mērķis ir izglītot sabiedrību dizaina jautājumos, iepazīstināt ar Latvijas labākajiem jomas pārstāvjiem, rosināt viedokļu apmaiņu starp speciālistiem un sabiedrību, veicināt nozares tālāku attīstību. Līdz 2018. gada jūnijam muzejs piedāvās saviem apmeklētājiem četru veidu aktivitātes: “Dizaina sarunas” un “Dizaina darbnīcas pieaugušajiem”, “Dizaina domnīcas pedagogiem” un “Dizaina nodarbības skolēniem”.

 

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs / Skārņu iela 10/20, Rīga

 

NORISES LAIKS:

plkst. 17.00–19.00

 

DARBNĪCAS CENA:

5,00 EUR no personas

Vietu skaits ierobežots, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Liene Granovska, programmas kuratore

T: (+371) 67 830917

E: Liene.Granovska@lnmm.lv

 

ATBALSTA:

 

SADARBĪBAS PARTNERI:

 

#VardsDizainam

Saistītie pasākumi
Saistītās preses relīzes
Saistītās galerijas