TERRA INCOGNITA
Pasākumu cikls

Sadarbībā ar “Jēkaba Ceļojumiem” Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA ceļotāju klubs "Terra incognita" (“Nezināmā zeme”) gaida tos, kuri vienmēr ceļā – domās vai īstenībā. 

Nodarbības iepazīstina ar tālām eksotiskām zemēm, to pagātni, tagadni, ar vietām, kas šobrīd tūristu jo īpaši iecienītas. Sarunas bagātina oriģināls vizuālais, foto, kino materiāls, kurā ietverta arī aktuāla informācija ceļotājiem. Tāpat kluba biedriem tiek piedāvāta iespēja apskatīt muzeja jaunākās izstādes un pastāvīgās ekspozīcijas mākslas zinātnieces Vitas Ozoliņas vadībā.

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga

 

NORISES LAIKS: 

reizi mēnesī, sestdienā, rudens un pavasara sezonā

 

BIĻEŠU CENAS: 

pieaugušajiem: 3,00 EUR

studentiem, pensionāriem: 1,50 EUR

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

T: (+371) 67 225209

E: Vita.Ozolina@lnmm.lv

 

SADARBĪBAS PARTNERIS

Saistītie pasākumi
news-image
13 Jan 16:00
TERRA INCOGNITA: Rūdīšanās skola ilgai dzīvei Livinjo (IT)
Sadarbībā ar “Jēkaba Ceļojumiem” Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA ceļotāju klubs “Terra incognita” (“Nezināmā zeme”) gaida tos, kuri vienmēr ceļā – domās vai īstenībā.
news-image
10 Feb 16:00
TERRA INCOGNITA: Bērni ar vecākiem un ēzelīšiem Itālijas Alpos
Šajā tikšanās reizē iepazīsim Itālijas Alpus ar bērnu acīm, kuri dodas kopīgā ceļojumā ar vecākiem un ēzelīšiem, kas ir kā labākie palīgi un atbalstītāji kalnu pastaigās. Uzzināsim par to, kā dot bērniem iespēju mācīties rūpēties par ēzelīti, gūt prieku no tā un veikt garos dienas pārgājienus gan sēžot ēzelīša mugurā, gan vedot to pavadā.
news-image
10 Mar 16:00
TERRA INCOGNITA: Aplido, apceļo, apmīļo Latviju kopā ar “1836.LV”
Mums ir upju ielejas, gliemežvāku pludmales, priežu meži un zelta vārpu lauki. Mums ir dižozoli, senlejas, teikām apvīti pakalni un alas. Un mums ir ceļā satikto cilvēku smaidi un dzīvesstāsti. Mēs esam tik ļoti bagāti, jo pašas skaistākās un vērtīgākās lietas mums jau ir iedotas. Atliek vien pavērties apkārt, to ieraudzīt, sajust un novērtēt.
news-image
14 Apr 16:00
TERRA INCOGNITA: Kaukāza 3 māsas – Gruzija, Armēnija, Azerbaidžāna
Kaukāzs – Eiropas un Āzijas robeža, kas atrodas starp Melno jūru rietumos un Kaspijas jūru austrumos. Tieši šeit mūs sagaida trīs burvīgas valstis Azerbaidžāna, Gruzija un Armēnija – tik līdzīgas un tik ļoti atšķirīgas. Azerbaidžāna pārsteigs ar savām modernajām ēkām, Gruzija – ar viesmīlību un ēdieniem, Armēnija parādīs savu vēsturi, jo ne velti Erevāna tiek uzskatīta par senāko pilsētu pasaulē.
Saistītās galerijas