Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs piedāvā īpaši tūristu gidiem izstrādātu lekciju ciklu
Lekciju mērķis ir pilnveidot gidu zināšanas un informētību par Latvijas Nacionālā mākslas muzeja ēkas vēsturi, rekonstrukciju un muzeja pastāvīgo ekspozīciju
news-image
Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA kļuvis par miljonāru
2017. gada nogalē Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA un Borisa un Ināras Teterevu fonda sadarbības izstādē "Ar septiņjūdžu zābakiem. Pietura Somija", muzejs ir sagaidījis savu miljono apmeklētāju. Kopumā Mākslas muzeju RĪGAS BIRŽA 2017. gadā apmeklējuši 222 642 interesenti, sešos gados kopējam apmeklējumam 2018. gada janvārī sasniedzot 1 024 480.
news-image
Helēnas Demakovas lekciju cikls “No miera baloža līdz jūras briesmonim”
Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA norisināsies mākslas zinātnieces un Borisa un Ināras Teterevu fonda programmas “Māksla publiskā telpā” kuratores Helēnas Demakovas publisko lekciju cikls “No miera baloža līdz jūras briesmonim”, kas veltīts Rietumu laikmetīgās mākslas vēsturei un aktualitātēm 20. un 21. gadsimtā.
news-image
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs iesaka: pasaules mēroga izstādes uz lielā ekrāna (4. sezona)
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs un tā Ārzemju mākslas departaments Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA jau ceturto sezonu sadarbībā ar SIA “Forum Cinemas” kinoteātri “Kino Citadele” cikla “Izstādes uz kino ekrāna” ietvaros piedāvā mākslas mīļotājiem un kino cienītājiem iespēju uz lielā ekrāna redzēt pasaules mēroga izstādes, ielūkojoties vadošo muzeju un galeriju darbības aizkulisēs. Šoreiz tas būs ceļojums mākslas pasaulē no 15. gadsimta līdz mūsdienām ar sešām pieturvietām, kura laikā caur slaveno mākslinieku Hieronīma Bosa, Jana Vermēra, Kanaleto, Hokusai, Deivida Hoknija un Pola Sezana daiļradi atklāsies apbrīnojami dzīvesstāsti un pavērsies vērienīgas dažādu laikmetu ainas.
Ielādēt vēl