Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
Muzeju krātuvē Latvijas Nacionālais mākslas muzejs atklāj jaunu pastāvīgo ekspozīciju “Skulptūru mežs. Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumi”
No 2020. gada 29. oktobra Muzeju krātuvē (Pulka ielā 8, Rīgā) Latvijas Nacionālais mākslas muzejs atklāj jaunu pastāvīgo ekspozīciju “Skulptūru mežs. Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumi”. Pēc desmit gadu pārtraukuma apmeklētāji atkal varēs redzēt pasaulslavenu tēlniecības darbu kopijas no LNMM Ārzemju mākslas departamenta kolekcijas.
news-image
No 14. oktobra muzejā jāvalkā sejas maska!
Saistībā ar aktuālajām prasībām Covid-19 izplatības ierobežošanai, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs informē, ka sākot ar 2020. gada 14. oktobri ikvienam muzeja apmeklētājam no 13 gadu vecuma obligāti jāvalkā sejas maska vai sejas vairogs (vizieris).
news-image
Oktobris – labsajūtas mēnesis muzejā
Visu oktobri Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā, Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā norisināsies pasākumu un nodarbību programma “Labsajūtas mēnesis muzejā”.
news-image
Atklāj neredzēto. Iepazīsti mākslu. Smelies iedvesmu Rīgā
Mākslas mīļotājiem jāieplāno apmeklējums vismaz trijos Rīgas muzejos – Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā, Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā. Muzeji ir atvērti skatītājiem un aicina ikvienu redzēt izcilas izstādes, pievienoties gidu vadītām ekskursijām un smelties iedvesmu Rīgā.
Ielādēt vēl