Virtuālā ceļveža tūre
Dodies pastaigā Skulptūru mežā!

Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumu ekspozīcijas apmeklētājiem pieejama katras skulptūras kopijas stāstu iepazīšana izmantojot virtuālo ceļvedi.

Virtuālais ceļvedis iepazīstinās ar nolējumu kolekcijas vēsturi, ekspozīcijas veidošanos, mākslas periodiem, kā arī ar katru ekspozīcijā apskatāmo Senās Grieķijas, Senās Romas un Itālijas renesanses tēlniecības darbu interaktīvā un izzinošā ceļā.

 

NORISES VIETA:

Muzeju krātuve, Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumu ekspozīcija

Pulka iela 8, Rīga

 

ILGUMS:

1 – 1,5 h

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Jaunieši, pieaugušie

 

DALĪBAS MAKSA:

1,50 EUR no personas vai bezmaksas, ja tiek izmantots virtuālais ceļvedis personīgajā viedtālruni www.skulpturumezs.lv

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

UZMANĪBU! Samaksa par šo pakalpojumu veicama tikai Mobilly mobilajā lietotnē!

Lūgums ievērot drošības noteikumus – ekspozīcijā vienlaicīgi iespējams atrasties līdz 15 apmeklētājiem.

T: +371 67357525

E: muzejukratuve@lnmm.lv

 

 

Saistībā ar  COVID-19 izplatības ierobežošanu, aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem LNMM apmeklējumam mājas lapas sadaļā "Drošs muzeja apmeklējums".

 

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.