Tēlniecības darbnīca "Pār-veidot"
Radošā darbnīca bērniem un skolēniem izstādes “Artistry. Polijas tēlniecības 100 gadi” ietvaros

No 27. martam līdz 13. aprīlim aicinām pirmsskolas un skolas vecuma bērnus iepazīties ar materiālu pārstrādes principu mākslā.

Izstādē “Artistry. Polijas tēlniecības 100 gadi” aplūkojami dažādās tehnikās veidoti tēlniecības meistardarbi. Nodarbības laikā, iedvesmojoties no izstādē redzamajiem eksponātiem, piedāvāsim izgatavot katram pašam savu telpisko mākslas objektu, izmantojot materiālu pārstrādes principu.

 

Materiālu pārstrādes ideja mākslā ir aktuāls veids, kā pievērst sabiedrības uzmanību jautājumiem par atkritumu utilizāciju, masu preču patēriņu un cilvēku ikdienas dzīves ietekmi uz dabu.

 

Nodarbības sākumā bērni muzeja pedagoga vadībā izpētīs interesantākos tēlniecības paraugus izstādē, gūstot priekšstatu par šo mākslas veidu vecumposmam atbilstošā līmenī.

 

Nodarbības otrajā daļā audzēkņi tiks aicināti piedalīties radošajā darbnīcā, kuras laikā brīvā gaisotnē ikviens varēs izgatavot individuālu tēlniecības objektu no plaša materiālu klāsta – interpretējot to nozīmi, mērķi un formu, iepazīstot sociāli aktīvas un apzinātas mākslas tapšanas procesu.

 

NORISES LAIKS:

darbnīcas pieejamas no 27. marta līdz 13. aprīlim pēc iepriekšējas pieteikšanās.

 

DALĪBAS MAKSA:

1,50 EUR no personas 

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Pirmsskolas vecuma bērni, skolēni

 

DALĪBNIEKU SKAITS:

Vietu skaits ierobežots (15 dalībnieki)

 

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI:

Visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas 

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

T: (+371) 67 226467

E: Elizabete.Satrovska@lnmm.lv

Saistītās izstādes
Saistītie pasākumi