SKOLOTĀJU SEMINĀRS: Restauratora darbnīca
image
26.04.2019 15:00
Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA aicina klašu audzinātājus, vizuālās mākslas, mākslas vēstures un kultūras vēstures skolotājus piedalīties informatīvā seminārā “Restauratora darbnīca”.

Muzeja izglītības programmas kuratores, Lilita Pudule un Maija Mackus, semināra dalībniekus iepazīstinās ar aktuālo izstādi “No pagātnes uz nākotni. Restauratora darbnīca”, pievēršoties tēmām, kuru pārrunāšana klasē pirms vai pēc muzeja apmeklējuma palīdzēs radīt izpratni par restauratora profesiju un tās dažādajām jomām. Turpinājumā piedāvāsim izmēģināt izstādi pavadošās radošās darbnīcas, kas ļaus ielūkoties gan pašas Rīgas biržas ēkas restaurācijas procesā, gan pārbaudīs iemaņas, kas nepieciešamas, lai iestātos Latvijas Mākslas akadēmijas restaurācijas nodaļā.


Pēc semināra dalībniekiem ir iespēja apmeklēt cikla “Piektdienas vakara sarunas. Kā kopt mājas kolekciju?” pasākumu "DOKUMENTI UN FOTOGRĀFIJA. Mājas arhīva kopšana" ar 50% atlaidi. Šajā reizē Latvijas Nacionālā arhīva Dokumentu preventīvās saglabāšanas departamenta arhīva eksperte Līga Paušus un Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja foto materiālu restaurators Kristaps Latvis stāstīs par to, kādā veidā vislabāk rūpēties par mājas arhīva fotogrāfijām un dokumentiem, lai tie saglabātos arī nākamajām paaudzēm.

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:

Pedagogiem dalība seminārā bez maksas

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Tikai ar iepriekšēju pieteikšanos. Vietu skaits ierobežots!
Maija Mackus, izglītības programmu kuratore
T: (+371) 67 357536

E: Maija.Mackus@lnmm.lv

 

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm.

Saistītās izstādes