TELPA, TĒRPS UN TĒLS: ĀZIJAS MĀKSLAS STĀSTI
Mūžizglītības programma nozaru speciālista vadībā
image
30.09.2021 17:00
Tikšanās ar izstāžu cikla “Āzijas mākslas stāsti” idejas autori un Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA izstāžu kuratori Kristīni Mileri.

Izstāžu cikls “Āzijas mākslas stāsti” rosina atklāt un izprast noteiktu mākslas darbu sižetus, tehnikas, funkcijas, to filosofisko, reliģisko, estētisko un kontekstuālo nozīmi. Eksponējot vienu mākslas darbu vai priekšmetu grupu, tiek atklāti šo priekšmetu stāsti, kas bieži paliek nepamanīti. Pasākuma laikā izstāžu kuratore Kristīne Milere pastāstīs plašāk par cikla ideju un priekšmetiem, kas izpētīti līdz šim un kas gaidāms nākotnē.

 

PASĀKUMA VEIDS:

Drošs pasākums – paredzēts tikai vakcinētiem vai Covid-19 pārslimojušiem apmeklētājiem. Apmeklējot pasākumus muzejā, jāuzrāda derīgs COVID-19 sertifikāts, kas apliecina pabeigtu vakcināciju pret COVID-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu, un personu apliecinošs dokuments. Norises telpā nav jālieto sejas maska, nav jāievēro distance, atrodoties muzeja publiskajā daļā (kases zona, ekspozīcijas), nepieciešams ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus, lietojot masku un ievērojot distanci.

Informācija par drošu muzeja apmeklējumu: http://www.lnmm.lv/lv/apmekle/covid_19

 

NORISES ILGUMS:

60 – 90 minūtes

 

DALĪBAS MAKSA:

6,00 EUR pieaugušajiem

3,00 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem

 

NORISES VALODA:

Latviešu

 

PIETEIKŠANĀS:

Muzejā vēlams ierasties aptuveni 15 minūtes pirms nodarbības sākuma, lai nesteidzīgi varētu izmantot kases un garderobes pakalpojumus.

Vietu skaits ierobežots. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Izglītības programmu kuratore T: (+371) 67 225209 E: Vita.Ozolina@lnmm.lv

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA

Konferenču zāle 3.stāvā

Doma laukums 6, Rīga

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes