TERRA INCOGNITA: Gads Ķīnā
image
22.10.2016 16:00
Nodarbību vada Kristaps Veide - izsmalcinātu ceļojumu projektu vadītājs, zinošs ceļojumu padomdevējs.

“Ķīna ir viena no pasaules lielākajām valstīm, bet, esot Ķīnā, nepamet sajūta, ka Ķīna pati ir kā vesela pasaule un varētu izdzīvot bez pārējās pasaules. Nokļūstot uz ilgāku laiku tik tālā un svešā kultūrā, atklājas dažādi fakti un lietas, kuras nav iespējams ieraudzīt ceļojuma laikā. Katra no 23 Ķīnas provincēm sevī slēpj kaut ko atšķirīgu, un katra province patiesībā ir kā vesela valsts. Šī pasaules lielvalsts šobrīd dzīvo starp diviem kontrastiem – Seno Ķīnu un moderno Ķīnu. Stāstīšu par ikdienu un sadzīvi Ķīnas dienvidos, par vairākām apceļotajām provincēm un to, kā latvietim atklājas Ķīna un tās cilvēki, saprotot ķīniešu valodu,” stāsta Kristaps Vilde

 

Lekcijas vadītājs ir “Jēkaba Ceļojumu” produktu menedžeris Kristaps Veide, kurš apceļojis jau aptuveni 45 valstis un gatavo daļu no “Jēkaba Ceļojumu” grupu maršrutiem. Bez pavadīta viena gada Ķīnā Kristaps vēl ir dzīvojis aptuveni 3 gadus tādās zemēs kā Grieķija, Īslande, Spānija un Skotija. Atvaļinājumu cenšas pavadīt Latvijā, jo ikdienā sanāk ik pa laikam kaut kur aizceļot.

 

PAR TERRA INCOGNITA:

Sadarbībā ar „Jēkaba ceļojumiem” Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA ceļotāju klubs „Terra incognita” („Nezināmā zeme”) gaida tos, kuri vienmēr ceļā – domās vai īstenībā. Nodarbības iepazīstina ar tālām un eksotiskām zemēm, to pagātni, tagadni un ar vietām, kuras īpaši iecienījuši tūristi. Sarunas bagātina oriģināls vizuālais, foto, kino materiāls, kurā ietverta arī aktuāla informācija ceļotājiem.  Nodarbības sniedz iespēju apskatīt jaunākās muzeja izstādes un muzeja pastāvīgās ekspozīcijas mākslas zinātnieces Vitas Ozoliņas vadībā.

 

Cikla ietvaros apmeklētājiem būs iespēja apskatīt muzeja pastāvīgās ekspozīcijas un jaunākās izstādes mākslas zinātnieces Vitas Ozoliņas vadībā.

 

Lekcijas notiek rudens un pavasara sezonā, reizi mēnesī – sestdienās plkst. 16:00.

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga

 

NORISES LAIKS: 

2016. gada 22. oktobris

plkst. 16:00

 

BIĻEŠU CENAS: 

pieaugušiem 3,00 EUR

studentiem, pensionāriem 1,50 EUR

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

T: (+371) 67 225209

E: Vita.Ozolina@lnmm.lv

 

SADARBĪBAS PARTNERIS:

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes