TERRA INCOGNITA: Rūdīšanās skola ilgai dzīvei Livinjo (IT)
IT speciālists, uzņēmējs MĀRIS ŽUNDA
13.01.2018 16:00
Sadarbībā ar “Jēkaba Ceļojumiem” Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA ceļotāju klubs “Terra incognita” (“Nezināmā zeme”) gaida tos, kuri vienmēr ceļā – domās vai īstenībā.

Šajā pieredzes stāstā, Māris Žunda, Rūdīšanās skolas vadītājs un treneris, dalīsies pieredzes mācību ceļojumā uz Itālijas kalniem. Kas tas ir mācību ceļojums? Kāpēc tas mums liekas svarīgi? Un ko cilvēki tur meklē, dara, piedzīvo un kādu lielāku vērtību viņi tur iegūst, to uzzināsim stāsta laikā.

 

“Ievadam, pieredzes mācību ceļojumi ir veids, kā mēs varam dalīties savā pieredzē un zināšanās ar ikvienu, kas vēlas kļūt par sevis labāku versiju — būt enerģiskāks, pārliecinātāks, stiprāks, veselīgāks, mērķtiecīgāks un produktīvāks. Mēs apvienojam vairākas mūsu izmēģinātas, pārbaudītas, apgūtas un pierādītas metodes un zināšanas, lai palīdzētu aktīvā tūrisma ceļotājiem sasniegt augstākus mērķus gan fiziskā, gan arī mentālā līmenī. Mēs mācām Vima Hofa metodi, integrējam pirts mācību un ieviešam jaunu treniņu veidu, kas palīdz atklāt mūsu aizmirstās spējas sevi kontrolēt un pilnveidot fiziskā un mentālā līmenī.

 

Iepriekšējā gadā, tas skanēja tā, iepazīsties ar daudzpusīgu apmācību programmu un grupas braucienu uz Itālijas kalniem vasarā - apmācības, treniņš, izaugsme, piedzīvojums, izaicinājums un aktīvā atpūta. Vairākas dienas Itālijas kalnos ar iepriekšēju sagatavošanās posmu pirms brauciena un noslēguma posmu pēc brauciena.”

 

Vairāk par šo mācību un ceļojumu virzienu klausies klātienē. 

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga

 

NORISES LAIKS: 

reizi mēnesī, sestdienā, rudens un pavasara sezonā

 

BIĻEŠU CENAS: 

pieaugušajiem: 3,00 EUR

studentiem, pensionāriem: 1,50 EUR

 

BIĻETES NOPĒRKAMAS IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ MUZEJA KASĒ!

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

T: (+371) 67 225209

E: Vita.Ozolina@lnmm.lv

 

SADARBĪBAS PARTNERIS

Saistītās izglītības programmas