Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
Helēnas Demakovas lekciju cikls “No miera baloža līdz jūras briesmonim”
Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA norisināsies mākslas zinātnieces un Borisa un Ināras Teterevu fonda programmas “Māksla publiskā telpā” kuratores Helēnas Demakovas publisko lekciju cikls “No miera baloža līdz jūras briesmonim”, kas veltīts Rietumu laikmetīgās mākslas vēsturei un aktualitātēm 20. un 21. gadsimtā.
news-image
Mākslas muzeja Jauniešu klubs ir noslēdzis savu pirmo sezonu un meklē jaunus biedrus!
news-image
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs iesaka: pasaules mēroga izstādes uz lielā ekrāna (4. sezona)
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs un tā Ārzemju mākslas departaments Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA jau ceturto sezonu sadarbībā ar SIA “Forum Cinemas” kinoteātri “Kino Citadele” cikla “Izstādes uz kino ekrāna” ietvaros piedāvā mākslas mīļotājiem un kino cienītājiem iespēju uz lielā ekrāna redzēt pasaules mēroga izstādes, ielūkojoties vadošo muzeju un galeriju darbības aizkulisēs. Šoreiz tas būs ceļojums mākslas pasaulē no 15. gadsimta līdz mūsdienām ar sešām pieturvietām, kura laikā caur slaveno mākslinieku Hieronīma Bosa, Jana Vermēra, Kanaleto, Hokusai, Deivida Hoknija un Pola Sezana daiļradi atklāsies apbrīnojami dzīvesstāsti un pavērsies vērienīgas dažādu laikmetu ainas.
news-image
LNMM Jauniešu kluba pieredze: Kā runāt par mākslu?
Par tikšanos ar mākslas zinātnieci un izstāžu kuratori Līnu Birzaku-Priekuli stāsta LNMM Jauniešu kluba dalībniece Evita Rozenšteine
Ielādēt vēl