Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
15 Sep 12:00
EIROPAS KULTŪRAS MANTOJUMA DIENA: ekskursija ar Rīgas Biržas restaurācijas projekta autori Liesmu Markovu
Bezmaksas ekskursija ar Rīgas Biržas restaurācijas projekta autori Liesmu Markovu par ēkas restaurācijas problēmām un risinājumiem.
news-image
15 Sep 15:00
Atkārtojums/ Sarunas muzejā izstādē "Izglābtās ikonas" (RU)
Pēc lielā apmeklētāju pieprasījuma, izstādes pēdējā dienā, atkārtoti notiks Sarunas muzejā ar izstādes kuratoriem Andreju un Orestu Kormašoviem.
news-image
04 Okt 10:00
Tikšanās ar medijiem izstādēs "Gaismas metafizika. Ivana Aivazovska (1817–1900) glezniecība" un "19. gadsimta marīnas"
Piektdien, 2019. gada 4. oktobrī, plkst. 10.00 Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA (Doma laukumā 6, Vecrīgā) aicina mediju pārstāvjus un visus interesentus uz sarunu ar izstāžu “Gaismas metafizika. Ivana Aivazovska (1817–1900) glezniecība” un "19. gadsimta marīnas" organizatoriem.
news-image
05 Okt 18:00
Nepieradinātās mūzikas festivāla Skaņu mežs’2019 atklāšanas koncerts
5. oktobrī plkst. 18.00 Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA ātrijā notiks nepieradinātās mūzikas festivāla Skaņu mežs’2019 atklāšanas koncerts, kur uzstāsies avant-folka grupa Circuit Des Yeux, skotu dūdu spēlētājs Ervāns Keraveks, minimālistiskais starpžanru mūzikas projekts Subtle Degrees un citi. Pasākumu ievadīs Ilmāra Šlāpina moderēta paneļdiskusija par eksperimentālo mūziku valstīs, kur valdījuši totalitāri režīmi; tajā citu starpā piedalīsies arī žurnālisti Artēmijs Troickis un Kriss Bons.
Ielādēt vēl
news-image
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs iesaka: pasaules mēroga izstādes uz lielā ekrāna
Iespēja iepazīties ar Venēcijas mākslu, ielūkoties pasaules apmeklētāko muzeju – PRADO un ERMITĀŽAS – kolekcijās, no jauna atklāt Leonardo da Vinči mākslas pasauli, redzēt Londonas Karaliskās mākslas akadēmijas un Bostonas mākslas muzeja veidoto izstādi par Lisjēnu Freidu, uzzināt vairāk par Frīdas Kalo dzīvi un daiļradi, kā arī doties cauri laikmetiem, lai iepazītos ar to, kā atveidots Lieldienu stāsts mākslā.
news-image
Gatavojoties pārcelties uz Muzeju krātuvi Pulka ielā, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs sāk ierobežot pieejamību neeksponētajiem krājuma priekšmetiem
Muzeju krātuves Rīgā, Pulka ielā 8, būvniecības process tuvojas noslēgumam, līdz ar to Latvijas Nacionālais mākslas muzejs (turpmāk – LNMM) informē par pārvešanai paredzēto LNMM krājuma priekšmetu pieejamību laikā no 2019. gada 1. novembra līdz 2020. gada 30. augustam.
news-image
Publicēts holandiešu un flāmu 16.-17. gs. glezniecības kolekcijas zinātniskais katalogs “Baltijas ozoli”
Katalogs veidots sadarbībā ar LU Latvijas Vēstures institūta Dendrohronoloģijas laboratoriju, Latvijas valsts mežzinātnes institūtu Silava. Zinātniskās izpētes darbs veikts konsultējoties Nīderlandes Mākslas vēstures institūtā RKD, Holandiešu un flāmu kuratoru konsīlijā CODART, LU Akadēmiskā bibliotēka Rokrakstu un reto grāmatu nodaļu un LMA Mākslas vēstures institūtu.
news-image
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs piedalās izstādē Ķīnas Nacionālajā muzejā Pekinā
Ķīnas Nacionālajā muzejā Pekinā atklāta izstāde “Zīda ceļa mantojums. Dārgumi no Nacionālajiem muzejiem”. Baltiju un Ziemeļeiropu šajā izstādē pārstāv Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA.
Ielādēt vēl