#PaliecMājās

Laikā, kad mums visiem ir iespēja jaunatklāt savu mājokļu piedāvātās atpūtas un brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī veltīt laiku pašiem tuvākajiem, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs vēlas atgādināt, ka mākslai un radošumam nav robežu. Tās ir lietas, kas visdrošākajā veidā pārvar betona sienu, pilsētu un valstu robežas.

Mūsu komunikācijas un izglītības darba nodaļai, attālināti strādājot dažādos Rīgas nostūros (un ne tikai), šī ir bijusi iespēja izaicināt sevi un rast jaunus risinājumus, kā atgādināt mākslas mīļiem par to, kā atraisīties sarunai ar mākslu un sava radošuma svinēšanai.

 

Mazākiem un lielākiem, kopā un atsevišķi - te būs nedaudz no visa!

 

#TiksimiesDrīz, 

LNMM komanda

Saistītie jaunumi
Mācies un piedalies
news-image
VIENAS GLEZNAS STĀSTS I
“Vienas gleznas stāsts” ir izglītojošs projekts par muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā iekļautajiem mākslas darbiem, kas radīti 20. gadsimta 80.–90. gados. Šis periods iezīmē būtiskas pārmaiņas Latvijas kultūrtelpā, kad mākslinieku ideju resurss bieži bija politika, ekoloģija un sociālā dzīve. Intervējot autorus, atklājas tiešs un nepastarpināts priekšstats par kontekstu, kādā mākslas darbi tapuši.
news-image
VIENAS GLEZNAS STĀSTS II
"Vienas gleznas stāsts" ir video sērija par Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā skatāmajiem mākslas darbiem. Projekts tapis, pateicoties advokātu biroja “Ellex Kļaviņš” atbalstam, kas ir idejas iniciators un ziedojumu kampaņas organizētājs video sēriju izveidei.
news-image
VIENA FOTOGRĀFA STĀSTS
“Viena fotogrāfa stāsts” ir turpinājums Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) un advokātu biroja “Ellex Kļaviņš” partnerībā īstenotam sadarbības projektam, kas 2017. gadā uzsākts kā iniciatīva “Vienas gleznas stāsts” un ieguvis saturisku paplašinājumu.
news-image
KRĀSOJAMĀS LAPAS: Pasaules kultūras
Aicinām mazākos muzeja apmeklētājus iepazīties ar dažādām pasaules kultūrām, izkrāsojot mākslas darbus!
news-image
UZDEVUMI BĒRNIEM: Kabuki
Aicinām skolas vecuma bērnus iepazīt izstādi “ Kabuki  歌舞伎 . Japānas 19. gadsimta ukijo-e ” ar darba lapu palīdzību.
news-image
Brīnum_zem_es mājās
Kopš februāra Latvijas Nacionālā mākslas muzejā apskatāma mākslinieka Ērika Apaļā personālizstāde “Ģimene”. Tā kā šobrīd mums visiem drošāk ir atrasties mājās, un muzejs uz laiku ir slēgts apmeklētājiem, ar šo uzdevumu palīdzību centīsimies iepazīt izstādi attālināti.
news-image
Skuja Braden krāsojamās lapas pieaugušajiem
Mākslas meditācija pieaugušajiem jeb izkrāsojiet porcelāna dueta Skuja Braden zīmējumus, kas ieved erotiski piesātinātā fantāziju pasaulē.
news-image
Dizaina aktivitātes ģimenēm
Vai vēlaties radoši darboties mājās? No makaroniem uzbūvēt torni un publicēt savu pirmo zīnu? Iepazīstieties ar DMDM izglītības kuratoru izveidotajām darba lapām ģimenēm.