ICOM Latvijas Nacionālās komitejas atzinība

25. maijā, Latvijas Muzeju biedrības Gada balvas 2018 pasniegšanas ceremonijā, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs (Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs, Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs un izstāžu zāle ARSENĀLS) saņēmis ICOM Latvijas Nacionālās komitejas (ICOM LNK) atzinību par mērķtiecīgu darbu starptautisko projektu īstenošanā, popularizējot Latvijas mākslu ārvalstīs un veicinot ārvalstu mākslas pieejamību Latvijā 2017. un 2018. gadā.

Starptautiskās muzeju padomes Latvijas Nacionālā komiteja ir brīvprātīga, nevalstiska, sabiedriska organizācija, kas uz profesionālo interešu pamata apvieno Latvijas muzejus un profesionālos muzeju darbiniekus.

ICOM LNK dibināta 1993. gadā Līdz 2007. gada novembrim ICOM LNK darbojās kā Latvijas Muzeju biedrības struktūrvienība. 2007. gada 14. novembrī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā ICOM LNK reģistrēta kā biedrība „Starptautiskās muzeju padomes Latvijas Nacionālā komiteja”.