Zīmēšanas nodarbības "Es un māksla II" pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma
JŪNIJĀ UN JŪLIJĀ "Es un māksla II" nodarbības norisināsies divās izstādēs - "Tu glezno tikpat labi kā vīrietis! Dainas Dagnijas māksla feminisma kontekstā" un "Cirks zem kupola. Ievas Epneres izstāde".

Daina Dagnija nāk no Amerikas 60 – 70 gadu revolucionārās jauniešu paaudzes, izsakoties gleznās par sevi un sava laika notikumiem ļoti godīgi un tieši. ‘’Es gleznoju sabiedrību, kurā dzīvoju,’’ viņa saka. Spilgtās krāsas un atklātās emocijas, skatījums, ko saucam par feministisku, ir bagāta viela pārdomām un lielisks iedvesmas avots radošam darbam. Nodarbībās īpaša uzmanība tiks pievērsta tādām izstādē ietvertajām tēmām kā: "Bērns un pasaule", "Krāsas un krāsu teātris", "Mana vientulība" un "Mana sabiedrība". 

 

Savukārt Ievas Epneres izstādē "Cirks zem kupola" atspoguļojas Rīgas cirka un cirka mākslinieku liktenis pandēmijas apstākļos, kas ieguvis metaforisku nozīmi. Cilvēks tiek izslēgts no pierastā konteksta, vides un profesijas, tādēļ neizbēgami rodas jautājums - kas es esmu? Ar ko es sevi asociēju? Ievas Epneres izstādes daudzie nozīmju līmeņi un ārkārtīgi cilvēciskais skanējums runā par tēmām, kas ir būtiskas mums visiem un vienmēr.Nodarbībās aplūkotās tēmas: "Mans cirks", "Cilvēks un dzīvnieks", "Profesijas un dzīves teātris", "Zem kupola". 

 

PASĀKUMA VEIDS

Drošs pasākums – paredzēts tikai vakcinētiem vai Covid-19 pārslimojušiem apmeklētājiem.  Apmeklējot pasākumu jābūt derīgam Covid-19 sertifikātam un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Norises telpā nav jālieto sejas maska, nav jāievēro distance, atrodoties muzeja publiskajā daļā (kases zona, ekspozīcijas u. tml.) nepieciešams ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus. Lūdzam muzejā ierasties 20 minūtes pirms pasākuma sākuma.

 

Personas datu vākšanas mērķis ir ar Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteikto epidemioloģiskās drošības pasākumu sekmēšana: muzeja pasākumu organizēšana ar iepriekšēju reģistrāciju vienmērīgas apmeklētāju plūsmas nodrošināšanai.

 

NEPIECIEŠAMA IEPRIEKŠĒJA PIETEIKŠANĀS

Saistītās izstādes