No 11. oktobra Latvijas Nacionālā mākslas muzeja struktūrvienību pakalpojumi klātienē būs pieejami tikai ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.
Lai visā sabiedrībā ierobežotu cilvēku fizisko kontaktu skaitu un izvairītos no liekas pulcēšanās, no 2021. gada 11. oktobra pakalpojumus klātienē varēs saņemt un sniegt tikai epidemioloģiski drošā vidē. Līdz ar to visiem jābūt ar derīgu Covid-19 sertifikātu, jāvalkā pareizi uzliktas sejas maskas, kā arī jāparedz 15 m2 no telpas platības vienai personai.

Nosacījumi stājas spēkā 11. oktobrī (šobrīd plānots, ka tie ilgs līdz 2022. gada 11. janvārim) un paredz, ka Latvijas Nacionālā mākslas muzeja struktūrvienību – Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenā ēkas, Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja, Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzeja, kā arī ekspozīcijas Muzeju krātuvē “Skulptūru mežs. Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumi” pakalpojumi klātienē būs pieejami, uzrādot derīgu sadarbspējīgu sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai pārslimošanas faktu.

 

Muzeju darba laiks paliek nemainīgs. Atgādinām, ka trešdienās Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs (DMDM) ir atvērts līdz plkst. 19.00, savukārt piektdienās Latvijas Nacionālais mākslas muzejs (LNMM) un Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA (MMRB)  ir atvērts līdz pat plkst. 20.00.

 

Apmeklējot Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galveno ēku, Mākslas muzeju RĪGAS BIRŽA un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeju nav nepieciešama iepriekšēja reģistrācija.

 

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs ir atvērts tikai ar iepriekšēju pieteikšanos pa tālruni (+371) 67 288800 vai e-pastu sbm@lnmm.lv. Otrdienās Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs ir atvērts līdz plkst. 19.00.

 

“Skulptūru mežs. Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumu ekspozīcija” ir apskatāma tikai ar iepriekšēju pieteikšanos pa tālruni (+371) 67797596, (+371) 67 357525 vai e-pastu muzejukratuve@lnmm.lv. Ekspozīcija atvērta trešdienās, ceturtdienās, piektdienās no plkst. 11.00 līdz 17.00. 

 

Muzeja apmeklētāju un darbinieku drošība ir mūsu prioritāte. Saistībā ar Covid-19 radīto situāciju pasaulē un Latvijā, joprojām aicinām būt atbildīgiem un ievērot piesardzības pasākumus.


Noderīgu informāciju, plānojot muzeju apmeklējumu, meklē šeit.