Jaunumi
Vairāk
news-image
Daugavpilī atklās izstādi “Radošais tandēms: Romans Suta (1896–1944) un Aleksandra Beļcova (1892–1981)”
Piektdien, 2020. gada 11. septembrī, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas iela 8) tiks atklāta izstāde “Radošais tandēms: Romans Suta (1896–1944) un Aleksandra Beļcova (1892–1981)”, kas sniedz iespēju vēlreiz pāršķirstīt divu ievērojamu Latvijas mākslinieku radošo un personīgo biogrāfiju lappuses.
news-image
GADA BIĻETES termiņa pagarināšana
Saskaņā ar valdības stratēģiju nākamajam Covid-19 ierobežošanas posmam pēc divu mēnešu pārtraukuma no 19. maija Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Mākslas muzejs Rīgas Birža, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs atkal ver savas durvis apmeklētājiem.
news-image
Cienījamais gada biļetes īpašniek!
Ņemot vērā, ka saistībā ar valdības izsludināto ārkārtējo situāciju valstī Latvijas Nacionālā mākslas muzeja visas četras struktūrvienības pārtraukušas savu publisko darbību, LNMM GADA BIĻEŠU derīguma termiņi tiks pagarināti, lai kompensētu muzeja pakalpojumu pieejamību pēc muzeju atvēršanas apmeklētājiem.
news-image
Pulka ielā 8 atklāj Baltijas mērogam unikālo Muzeju krātuvi
11. decembrī tiks atklāta Baltijas mērogā unikāla, augstākajām drošības un muzeja vērtību uzglabāšanas prasībām atbilstoša Muzeju krātuve Pārdaugavā, Pulka ielā 8, kurā tiks uzglabāti, dokumentēti, restaurēti un eksponēti vairāk nekā divi miljoni Nacionālā muzeja krājuma vienību.
Ielādēt vēl