Dizaina stratēģijas Dizaina stratēģijas
31.05.2022. 18.00
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

Vārds dizainam darbnīca:
Dizaina stratēģijas

Darbnīca ar zīmolu stratēģi Elvi Kustavus gan ar teorētiskiem, gan praktiskiem paņēmieniem iepazīstinās ar dizaina stratēģiskas plānošanas galvenajiem principiem.

Darbnīcas teorētiskajā daļā caur piemēriem būs iespējams izsekot zīmolu dizaina radīšanas un domāšanas procesam. Tiks analizēti gan Latvijā, gan pasaulē zināmi zīmoli un to stratēģiju plānošana atbilstoši mērķiem, auditorijām un vajadzībām. Savukārt praktiskajā daļā darbnīcas dalībnieki izmēģinās dažādus stratēģiskās domāšanas vingrinājumus – stāsta vedošanu (storytelling), galveno parametru definēšanu, vizuālo vadlīniju formulēšanu, tā izprotot pārzīmološanas procesa nianses.

Dizaina darbnīcas vadītāja Elvi Kustavus ir galvenā stratēģe Baltijas vadošās stratēģiju aģentūras “White Label” filiālē Tallinā. Ikdienā rada biznesa stratēģijas, inovācijas un radošās kampaņas klientiem no dažādām nozarēm – kosmētikas, izglītības, nekustamo īpašumu, finanšu, medicīnas u.c. Izglītību mārketinga un vadības jomā ieguvusi Radošo industriju universitātē Epsomā (University for the Creative Arts).


Mērķauditorija

Pieaugušie

Norises ilgums

90 minūtes

Dalības maksa

Bez maksas

Norises valoda

Latviešu

Pieteikšanās

Pieteikšanās noslēgusies!

Norises vieta

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs,
Skārņu iela 10, Rīga

Atbalsta

VKKF