No skices līdz audumam No skices līdz audumam
Izpārdots
24.08.2022. 11.00
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

Vasaras skola bērniem:
No skices līdz audumam

Vasaras skola bērniem sniegs iespēju radoši izpausties, iepazīt un izprast ceļu uz modi, katru dienu pievēršot vairāk uzmanības vienai tēmai.

Otrās dienas ietvaros izzināsim, kāds ir ceļš no skices līdz audumam! Kā top audums? Ko dara mākslinieks audumu ražotnē?

Sāksim dienu, iejūtoties “Rīgas Audums” dizaineru ādā. Skicēsim ziedus no dabas, domājot par proporciju, krāsu un līniju plūdumu. Pēc pusdienu pauzes, turpināsim attīstīt idejas un darboties radoši, veidojot savas auduma raksta kolāžas. Dienu noslēgsim ar “madarošanas” darbnīcu jeb auduma apdruku sietspiedes tehnikā.

Papildu informācija:

  • Muzejā vēlams ierasties aptuveni 15 minūtes pirms norises sākuma, lai nesteidzīgi varētu izmantot kases un garderobes pakalpojumus.
  • Nepieciešams ņemt līdzi uzkodas un ēdienu, kas paredzēts pusdienu pauzei, ūdens pudeli, jo uz vietas ir pieejams filtrēts ūdens, cepuri.

Norises laiks:

Trešdiena, 24. augusts 11.00-16.00

Mērķauditorija:

Bērni vecumā no 7 līdz 12 gadiem

Dalības maksa:

15 EUR dienā

Norises valoda:

Latviešu

Materiāli līdzņemšanai:

Cepure, ērti apavi.Ēdiens pusdienu pauzei, našķi pēcpusdienai un ūdens pudele (uz vietas būs pieejams filtrēts ūdens). Gaišs dabīga auduma krekls vai cits apģērba gabals apdrukai.

Pieteikšanās:

Pieteikšanās anketa

Vietu skaits ierobežots

Norises vieta:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs
Skārņu iela 10, Rīga

Kontakti:

Kristīne Šica
T: (+371) 60 001328;
E: