Ne-ierastās sarunas ar Jāni Straupi Ne-ierastās sarunas ar Jāni Straupi
22.03.2023. 17.30
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

Pasākums jauniešiem:
Ne-ierastās sarunas ar Jāni Straupi

Mākslas muzeju Jauniešu klubs un dizainers, mākslinieks Jānis Straupe aicina uz interaktīvu sarunu izstādē “Ne-lietas”. Īpaši jauniešu auditorijai sagatavotie jautājumi un dizainera stāstījums atklās radošā procesa aizkulises un dos iespēju iepazīt izstādi kopā ar citiem jauniešiem.

Sarunu papildinās apmeklētāju uzdotie un iesūtītie jautājumi, kā arī tiešsaistes balsojumi, dodot iespēju ikvienam klātesošajam piedalīties un dalīties viedoklī. Sarunas laikā būs iespēja gan apskatīt izstādi “Ne-lietas” un reflektēt par redzēto, gan iepazīt Jāni Straupi kā mākslinieku un personību.

Izstāde “Ne-lietas”, kas parāda koku kā mūsdienīgu un aizraujošu izejmateriālu, ir mākslinieka un dizainera Jāņa Straupes piektā izstāde Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, un tā aptver pēdējo divdesmit gadu radošos darbus, arī pēdējo gadu skulpturālos un kinētiskos eksperimentus.

Papildu informācija

  • Muzejā vēlams ierasties aptuveni 10-15 minūtes pirms pasākuma, lai nesteidzīgi varētu izmantot kases un garderobes pakalpojumus.
  • Noderīga informācija par muzeja pieejamību atrodama šeit.
  • Informējam, ka DMDM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Vairāk par privātuma politiku šeit.

Mērķauditorija

Jaunieši

Norises valoda

Latviešu

Norises ilgums

60 minūtes

Dalības maksa

Ieejas biļete izstādē saskaņā ar muzeja cenrādi
Gada biļetes īpašniekiem dalība pasākumā
ir bez maksas

Materiāli līdzņemšanai

Pēc vēlēšanās - viedtālrunis,
lai tiešsaistē iesūtītu jautājumus

Pieteikšanās

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama

Norises vieta

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs
Skārņu iela 10, Rīga

Saistītās izstādes