Pasaka par sniega eņģeli Pasaka par sniega eņģeli
28.01.2023. 14.00
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Pasākums ģimenēm:
Pasaka par sniega eņģeli

Aicinām ziemas sestdienā pievienoties pasākumam ģimenēm – kopā klausīties pasaku par sniega eņģeli, iepazīt tuvāk Vilhelma Purvīša sniega gleznojumus un paši radīt savu sniega ainavu.

Muzeja ēka un ekspozīcija glabā un rosina dažādus ticamus un neticamus stāstus – par mākslas darbu tapšanu un attēloto laiku un tēliem. Aicinām ģimenes ar pirmsskolas vecuma bērniem uz pasākumu, kurā piedāvāsim iztēloties kāda mākslas darba tapšanas stāstu un sajust radošā darba ierosmi.

Iepazīsim latviešu ainavu meistara Vilhelma Purvīša sniega gleznojumus – klausīsimies pasaku par sniega eņģeli, vērosim, kā gleznotājs attēlojis kupenas un kāda ir ziemas ainavu krāsu paletes dažādība. Noslēgumā, iedvesmojoties no vecmeistaru ainavām, zīmēsim savu sniega pasaku.

Papildu informācija:

Muzejā vēlams ierasties aptuveni 15 minūtes pirms norises sākuma, lai nesteidzīgi varētu izmantot kases un garderobes pakalpojumus.

Norise pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Noderīga informācija par muzeja pieejamību atrodama šeit.

Informējam, ka LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Vairāk par privātuma politiku šeit.


Mērķauditorija

Ģimenes ar pirmskolas un sākumskolas vecuma bērniem

Norises valoda

Latviešu

Norises ilgums

60 minūtes 

Dalības maksa

5,00 EUR no personas

Materiāli līdzņemšanai

Visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti

Pieteikšanās

Dalība ar iepriekšēju pieteikšanos, vietu skaits ierobežots
T: (+371) 67 324461 
E:  

Norises vieta

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs,
Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga