Amanda Ziemele un “Saule ar zobiem” Amanda Ziemele un “Saule ar zobiem”
23.03.2023. 12.00
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Senioru rīti muzejā:
Amanda Ziemele un “Saule ar zobiem”

Satiec mākslinieci Amandu Ziemeli, uzdod sev interesējošos jautājumus un uzzini vairāk par viņas izstādes “Saule ar zobiem” tapšanas procesu.

Nesteidzīgā atmosfērā Purvīša balvas 2021 laureāte Amanda Ziemele pastāstīs par savu radošo darbību un ceļu mākslas pasaulē no pirmajiem darbiem līdz pat izstādei “Saule ar zobiem”, kas šobrīd skatāma LNMM Kupola zālē. Šoreiz programma “Senioru rīti muzejā” piedāvā unikālu iespēju muzeja speciālista vadībā veidot sarunu ar mākslinieci, uzzinot vairāk par viņas ietekmes avotiem, kas palīdzējuši radīt autores radošo rokrakstu.

Senioru rīts sākas ar individuālu izstādes apskati, ko rosinām ieplānot pirms sarunas daļas sēdvietās plkst. 12.00, kad muzeja speciālists kopā ar Amandu Ziemeli klātesošos iepazīstinās ar izstādi “Saule ar zobiem”, noskaidrojot, kā glezniecība var izkāpt ārpus rāmjiem un kādu lomu izstādes telpā spēlē apmeklētāja skatiens.

Neiztrūkstoša pasākuma fāze ir norises vadītāja sagatavots jautājums klātesošajiem, kas rosinās viedokļu apmaiņu, dažādu skatījumu uzklausīšanu, palīdzot tuvoties dziļākai mākslas darbu būtības izpratnei.

Noslēgumā apmeklētāji vēlreiz aicināti apskatīt izstādi un, iespējams, ieraudzīt tajā ko jaunu.

Papildu informācija

  • Muzejā vēlams ierasties aptuveni 15–20 minūtes pirms norises sākuma, lai nesteidzīgi varētu izmantot kases un garderobes pakalpojumus.
  • Norise pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Noderīga informācija par muzeja pieejamību atrodama šeit.
  • Informējam, ka LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Vairāk par privātuma politiku šeit.

Mērķauditorija

Seniori

Norises ilgums

60 minūtes

Dalības maksa

Ieejas biļete muzejā saskaņā ar muzeja cenrādi
Gada biļetes īpašniekiem dalība pasākumā
ir bez maksas

Norises valoda

Latviešu

Materiāli līdzņemšanai

Nav nepieciešami 

Pieteikšanās

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama

Papildu informācija

E:   
T: (+371) 67 324461

Norises vieta

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, 
Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga