Imanta Lancmaņa māksla Imanta Lancmaņa māksla
12.01.2023. 11.00
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Senioru rīti muzejā:
Imanta Lancmaņa māksla

Programma “Senioru rīti muzejā” piedāvā nesteidzīgā atmosfērā iedziļināties izstādes “Imanta Lancmaņa māksla” darbos un muzeja speciālista vadībā uzzināt gan par autora personību, gan par sociālo fonu un kontekstu, kas ietekmējuši Imanta Lancmaņa daiļradi un izveidojuši viņa radošo rokrakstu.

Senioru rīts sākas ar individuālu izstādes apskati, ko rosinām ieplānot pirms sarunas daļas sēdvietās plkst. 11.00, kad muzeja speciālists klātesošos iepazīstinās ar nozīmīgākajiem un interesantākajiem mākslinieka biogrāfijas faktiem, apstākļiem, kādos tapuši izstādē redzamie darbi un pārrunās mākslas valodu, ko lietojis Imants Lancmanis.

Neiztrūkstoša pasākuma fāze ir vadītāja sagatavots jautājums klātesošajiem, kas rosinās viedokļu apmaiņu, dažādu skatījumu uzklausīšanu, palīdzot tuvoties dziļākai mākslas darbu būtības izpratnei.

Noslēgumā apmeklētāji vēlreiz aicināti apskatīt izstādi un, iespējams, ieraudzīt tajā ko jaunu.

Informējam, ka LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Vairāk par privātuma politiku šeit.


Mērķauditorija

Seniori

Norises valoda

Latviešu

Norises ilgums

60 minūtes

Dalības maksa

Ieejas biļete muzejā saskaņā ar muzeja cenrādi

Pieteikšanās

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama

Papildu informācija

E: 
T: (+371) 67 324461

Norises vieta

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenā ēka
Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga