Imants Vecozols Imants Vecozols
20.04.2023. 11.00
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Senioru rīti muzejā:
Imants Vecozols

Aicinām seniorus tuvāk iepazīt gleznotāja un pedagoga Imanta Vecozola daiļradi no 20. gadsimta 60. gadiem līdz mūsdienām.

Pasākums sāksies ar individuālu izstādes “Imants Vecozols. Gaismas laušana” apskati, ko iesakām ieplānot pirms sarunas daļas sēdvietās plkst. 11.00, kad muzeja speciālists klātesošos iepazīstinās ar nozīmīgākajiem un interesantākajiem mākslinieka biogrāfijas faktiem, apstākļiem, kādos tapuši izstādē redzamie darbi, un pārrunās mākslas valodu, ko lietojis gleznotājs.

Neiztrūkstoša tikšanās daļa būs vadītāja sagatavots jautājums, kas rosinās viedokļu apmaiņu, dažādu skatījumu uzklausīšanu, palīdzot tuvoties dziļākai eksponēto gleznu būtības izpratnei. Noslēgumā apmeklētāji varēs vēlreiz izstaigāt izstādi un, iespējams, ieraudzīt tajā ko jaunu.

Izglītības programma “Senioru rīti muzejā” piedāvā interesentiem nesteidzīgā atmosfērā ielūkoties aktuālo izstāžu mākslas darbos un muzeja speciālista vadībā uzzināt par dažādiem māksliniekiem, sociālo fonu un mākslas kontekstu, kas ietekmējuši viņu daiļradi un izveidojuši attiecīgā autora rokrakstu.

Papildu informācija

  • Muzejā vēlams ierasties aptuveni 15–20 minūtes pirms norises sākuma, lai nesteidzīgi varētu izmantot kases un garderobes pakalpojumus.
  • Norise pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Noderīga informācija par muzeja pieejamību atrodama šeit.
  • Informējam, ka LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Vairāk par privātuma politiku šeit.

Norises vieta

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenā ēka /
2. stāva labais spārns
Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga

Mērķauditorija

Seniori

Norises valoda

Latviešu

Norises ilgums

60–90 minūtes.

Dalības maksa

Ieejas biļete izstādē
GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas

Pieteikšanās

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama
Papildu informācija
E: ,
T: (+371) 67 324 461

Saistītās izstādes

Imants Vecozols. Gaismas laušana Imants Vecozols. Gaismas laušana
11.03.2023. - 23.07.2023.
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs
Izstāde ciklā “Paaudze”

Saistītās izglītības programmas