08.10.2023. 12.00
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Sēņu kolāžas darbnīca:
Zaļš un vēl zaļāks

Izstādes bērniem " Zaļš un vēl zaļāks" ietvaros aicinām uz darbnīcu kopā ar mākslinieci Zani Veldri, lai ļautos radošām spēlēm ar formu un krāsu, veidojot sēņu kolāžas.

Izstāde bērniem "Zaļš un vēl zaļāks" piedāvā daudzveidīgi iepazīt cilvēka un dabas mijiedarbību, īpaši akcentējot dažādās veltes, ko no tās varam gūt. Mākslas ekspozīcijā redzam latviešu mākslinieku radītos sēņu, augļu, zivju, pļavas un tīruma augu attēlojumus.

Darbnīcā iepazīsim dažādu sēņu attēlus, pētīsim to formas un krāsas, lai pēc tam aplikācijas tehnikā radītu paši savu sēņu kolāžu.

Māksliniece Zane Veldre interesējas par dabu un tās attēlošanu. Veidojusi plakātu sēriju par dažādiem dabas elementiem un iemītniekiem - zivīm, kukaiņiem, pļavu ziediem, putniem. Nodarbības dalībniekiem būs iespēja redzēt un dzirdēt, kā māksliniece savos darbos izzina un atveido vides motīvus.

Papildu informācija

  • Muzejā vēlams ierasties aptuveni 15 minūtes pirms norises sākuma, lai nesteidzīgi varētu izmantot kases un garderobes pakalpojumus.
  • Pulcēšanās 2. stāva vestibilā.
  • Norise pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Noderīga informācija par muzeja pieejamību atrodama šeit.
  • Informējam, ka LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Vairāk par privātuma politiku šeit.

Mērķauditorija

Bērni vecumā no 6 līdz 8 gadiem

Norises valoda

Latviešu

Norises ilgums

60 minūtes

Dalības maksa

5,00 EUR no personas 

Materiāli līdzņemšanai

Visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti

Pieteikšanās

Dalība ar iepriekšēju pieteikšanos, vietu skaits ierobežots
T: (+371) 67 324 461
E:

Jaunumu vēstkopa

Iknedēļas mākslas muzeju jaunumu saņemšana e-pastā

Norises vieta

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs,
Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga