Mediācijas kartītes
Muzeja apmeklējuma laikā pieejams materiāls mākslas baudījumam vienatnē

Mākslas baudītājiem, kuri izvēlējušies muzeju apmeklēt vienatnē un meklē veidu, kā autentiski iedziļināties mākslas darbos, tiek piedāvātas mākslas mediācijas kartītes. Tās izstrādājuši LNMM muzejpedagogi, sastādot secīgus uzdevumus un jautājumus, kuriem sekojot, tiek veicināta cilvēka mijiedarbība ar mākslas darbiem un dziļāka izpratne par to saturisko un formālo vērtību.

Mediācijas kartītes ļauj apmeklētājiem izvēlēties pastāvīgās ekspozīcijas apskates maršrutu, kura izveidi ietekmē gan viņu noskaņojums, gan intereses.

 

Mediācijas kartītes iespējams lietot pa vienai vai ļauties mākslas piedzīvojumam un apmeklējuma laikā apgūt visu komplektu. Kartītes ieteicamas apmeklētājiem bez priekšzināšanām mākslā un īpaši piemērotas tiem, kuri meklē iespēju kā sākt nesteidzīgi vērot, analizēt vai pārdomāt mākslas darbus.

 

Kartītes iespējams lietot elektroniski, lejuplādējot tās ŠEIT vai arī izmantojot muzejā uz vietas lietojamos komplektus.

 

Laika periodā, kad muzeja informācijas punkts ir slēgts, aicinām, atrodoties muzejā, zvanīt uz (+371) 67 324461, un muzeja darbinieks kartītes personīgi atnesīs.

 

Kartītes ir paredzētas tikai lietošanai uz vietas ekspozīcijā un pēc muzeja apmeklējuma ir jāatgriež. Izmantotās kartītes 72 stundas atradīsies karantīnā un tikai tad tiks piedāvātas citiem muzeja apmeklētājiem.

 

Mediācijas kartītes ir daļa no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pasākumu cikla “LABSAJŪTAS MĒNESIS MUZEJĀ”, kas veltīts Pasaules garīgās veselības mēnesim oktobrī. Ar pilnu pasākumu un nodarbību programmu aicinām iepazīties šeit.

 

ATBALSTA:

 

NORISES VIETA:

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Individuāli apmeklētāji

 

BIĻEŠU CENA:

Ieejas biļete muzejā

 

 

Saistībā ar COVID-19 izplatības ierobežošanu, aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem LNMM apmeklējumam mājas lapas sadaļā "Drošs muzeja apmeklējums".

Saistītie jaunumi