Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
Labsajūtas mēnesis muzejā
No 2020. gada 1. līdz 30. oktobrim Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā, Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā norisināsies pasākumu un nodarbību programma LABSAJŪTAS MĒNESIS MUZEJĀ.
news-image
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs iekļauts digitālajā ceļvedī “Homo Faber Guide” kā viens no izcilības piemēriem Eiropā
No 2020. gada 17. septembra Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs (Rīgā, Skārņu ielā 10) aicina iepazīt Eiropas amatniecības izcilības piemērus viena klikšķa attālumā digitālajā ceļvedī “Homo Faber Guide”.
news-image
Filma, kas piedāvā ielūkoties mākslas dueta Skuja Braden radošā procesa aizkulisēs
Skuja Braden porcelāna mākslas darbi pārsteidz ne vien ar izdomu, bet arī profesionālo izpildījumu. Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs izveidojis filmu, kas piedāvā ielūkoties mākslas dueta Skuja Braden radošā procesa aizkulisēs. Video filma dokumentē kāda mākslas darba rašanos, ļaujot soli pa solim izsekot, kā porcelāna masa pārtop skulptūrā.
news-image
Atklāj neredzēto. Iepazīsti mākslu. Smelies iedvesmu Rīgā
Mākslas mīļotājiem jāieplāno apmeklējums vismaz trijos Rīgas muzejos – Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā, Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā. Muzeji ir atvērti skatītājiem un aicina ikvienu redzēt izcilas izstādes, pievienoties gidu vadītām ekskursijām un smelties iedvesmu Rīgā.
Ielādēt vēl