Jaunumi
Vairāk
news-image
Video lekciju cikls izstādē “Madernieka stils”
Izstādi “Madernieka stils” papildina lekciju cikls, kas pievēršas tēmām, kuras bijušas nozīmīgas arī Jūlijam Maderniekam: fotogrāfijai, burtveidolam, mēbeļu dizainam un mūzikai. Lektori – izstādes kuratore, mākslas zinātniece Rūta Rinka, arhitekts un grafiskais dizainers Gatis Vanags, fotogrāfs Armands Andže, burtu dizainere Eva Abduļina, mākslas vēsturnieks un mūziķis Guntars Gritāns, kaligrāfe un mākslas vēsturniece Dārta Dīriņa un lietuviešu mākslas pētniece Daina Zozaité – ielūkojas kādā no radošajām nozarēm, kurām pievērsās arī Madernieks.
news-image
Esam atvērti! Mākslas muzeji ver durvis apmeklētājiem
Saskaņā ar valdības 2021. gada 1. jūnija lēmumu durvis individuāliem apmeklējumiem pakāpeniski ver Latvijas Nacionālā mākslas muzeja struktūrvienības – LNMM galvenā ēka, Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs, Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs, kā arī ekspozīcija Muzeju krātuvē “Skulptūru mežs. Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumi”.
news-image
Cienījamais gada biļetes īpašniek!
Saskaņā ar valdības stratēģiju nākamajam Covid-19 ierobežošanas posmam pēc vairāku mēnešu pārtraukuma no 4. jūnija Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Mākslas muzejs Rīgas Birža, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs, Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs, kā arī ekspozīcija Muzeju krātuvē “Skulptūru mežs. Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumi” atkal ver savas durvis apmeklētājiem.
news-image
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs izdod grāmatu “Madernieka stils”
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs klajā laidis apjomīgu un bagātīgi ilustrētu Jūlija Madernieka (1870–1955) daiļradei veltītu bilingvālu rakstu krājumu “Madernieka stils”.
Ielādēt vēl