Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
Esam atvērti! Mākslas muzeji ver durvis apmeklētājiem
Saskaņā ar valdības 2021. gada 1. jūnija lēmumu durvis individuāliem apmeklējumiem pakāpeniski ver Latvijas Nacionālā mākslas muzeja struktūrvienības – LNMM galvenā ēka, Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs, Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs, kā arī ekspozīcija Muzeju krātuvē “Skulptūru mežs. Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumi”.
news-image
Cienījamais gada biļetes īpašniek!
Saskaņā ar valdības stratēģiju nākamajam Covid-19 ierobežošanas posmam pēc vairāku mēnešu pārtraukuma no 4. jūnija Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Mākslas muzejs Rīgas Birža, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs, Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs, kā arī ekspozīcija Muzeju krātuvē “Skulptūru mežs. Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumi” atkal ver savas durvis apmeklētājiem.
news-image
Iznācis otrais Mākslas muzeja Jauniešu kluba veidotais izdevums
Mākslas muzeja Jauniešu klubs (MMJK) aicina iepazīties ar pašu veidotu izdevumu izstādes “Nepieradinātās dvēseles. Simbolisms Baltijas valstu mākslā” ietvaros.
news-image
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs izdod izstādes grāmatu “Mūsu muzejs. Valsts mākslas muzejam – 100”
Klajā nākusi pērnā gada izstādes “Mūsu muzejs. Valsts mākslas muzejam – 100” grāmata. Latvijas valsts simtgades programmas izstāde Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA norisinājās laikposmā no 2020. gada 5. septembra līdz 20. decembrim, iepazīstinot ar Valsts mākslas muzeja krājuma un izstāžu darbības vēsturi.
Ielādēt vēl