Sīkdatņu izmantošanas noteikumi

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību.

 

KAS IR SĪKDATNES

Sīkdatne ir maza teksta datne, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Google Chrome, Firefox vai Safari) saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs atverat vietni. Saglabāta sīkdatne vietnei palīdz atcerēties Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus, ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi tie nebūtu jānorāda no jauna (piemēra, valoda, fontu izmērs u.c. iestatījumi).

 

SĪKDATŅU IZMANTOŠANAS MĒRĶI

Šī vietne izmanto sīkdatnes šādiem mērķiem:

-          mājas lapas funkcionalitātes nodrošināšanai;

-          iegūtu statistikas datus par mājas lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku (Google Analytic);

-          izvērtētu un uzlabotu mājas lapas darbības efektivitāti.

 

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai Jūs personiski identificētu, un dati par Jūsu navigāciju lnmm.lv ir Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Komunikācijas un izglītības nodaļas kontrolē. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi šeit norādītajam mērķim.

 

ANALĪTKA

Šī vietne izmanto Google Analytic rīku, kas ļauj noteikt datplūsmu uz vietni un saprast, kā vietne tiek lietota. Rīks ģenerē vairākas sīkdatnes, kas ļauj uzzināt, vai esat vietni apmeklējuši jau iepriekš. Šādi mēs varam noteikt gan unikālo individuālo lietotāju skaitu, gan katra lietotāja vietnes apmeklēšanas biežumu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai statistikas vajadzībām – tās netiek izmantotas individuālo lietotāju identifikācijai.

 

Ja Jūs nevēlaties, lai Google Analytics iegaumētu vai izmantotu informāciju par Jums, varat uzstādīt atteikuma sistēmu (opt-out) Jūsu pārlūkprogrammā, nospiežot šeit.

 

KĀ IEROBEŽOT UN IZDZĒST SĪKDATNES

Jā Jūs vēlaties ierobežot, bloķēt vai izdzēst sīkdatnes, tad šāda iespēja ir nodrošināta, mainot Jūsu lietotās pārlūkprogrammas iestatījumus.


Lai iegūtu vispārīgu papildinformāciju par sīkdatnēm un uzzinātu, kā tās pārvaldīt, lūdzam iepazīties ar informāciju www.aboutcookies.org