29.05.2022. 15.00
Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA

Sarunas muzejā:
No ikdienas līdz mākslai

Tikšanās un pastaiga ar izstādes kuratori Kristīni Mileri.

Kuratore Kristīne Milere skatītājus iepazīstinās ar izstādi “No ikdienas līdz mākslai. Taizemes kopienu refleksijas tajiešu mūsdienu glezniecībā un tekstilmākslā”, tās koncepciju, saturu un eksponēšanas principiem. Apmeklētāji uzzinās par māksliniekiem, viņu darbiem un Taizemes kultūru, tāpat būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus saistībā ar ekspozīciju.

Izglītības programma “Sarunas muzejā” ir tematisks pasākums – ekskursija-stāstījums-diskusija muzeja ekspozīcijā, kas piedāvā unikālu iespēju daudzpusīgāk un dziļāk iepazīt jaunākās izstādes un dažādus ar tām kontekstuāli saistītus jautājumus. Klausoties interesantā stāstījumā un iesaistoties diskusijā, ne vien apmeklētāji, bet arī sarunu īpašie viesi – mākslinieki, dizaineri, izstāžu kuratori, mākslas vēsturnieki, filozofi u.c. – sev un citiem atklāj daudz jauna par mākslas un kultūras vērtībām un aktualitātēm.


Mērķauditorija

Jaunieši, pieaugušie, seniori 

Norises vieta

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Boses zāle
Doma laukums 6, Rīga 

Norises ilgums

60 minūtes
Muzejā vēlams ierasties aptuveni 15 minūtes pirms sākuma, lai nesteidzīgi varētu izmantot kases un garderobes pakalpojumus

Norises valoda

latviešu

Dalības maksa

ieejas biļete izstādē
GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas

Saistītās izstādes

No ikdienas līdz mākslai No ikdienas līdz mākslai
22.04.2022. - 26.06.2022.
Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA
Taizemes kopienu refleksijas tajiešu mūsdienu glezniecībā un tekstilmākslā

Saistītās izglītības programmas