Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs

Elizabetes iela 57a, dz. 26, Rīga, LV-1050, Latvija
Šobrīd nav aktuālu pasākumu. Seko līdzi jaunumiem, lai par tiem uzzinātu pirmais.
Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzeja ekspozīcija Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzeja ekspozīcija Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzeja ekspozīcija

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzeja ekspozīcija stāsta par abu mākslinieku dzīves trim aspektiem: radošo darbību, sabiedrisko dzīvi un ģimeni.
Kolekcijas un mākslas darbu stāsti Kolekcijas un mākslas darbu stāsti
Tiešsaistē
Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs

Google Arts & Culture:
Kolekcijas un mākslas darbu stāsti

Iepazīsti spilgtākos Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzeja mākslas darbus un to stāstus, izzinot to detaļas, vēsturi un nozīmīgumu mākslas pasaulē.
Iepazīsti latviešu modernismu Iepazīsti latviešu modernismu
1.-12. klase
Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs

Ekspozīcijas izzināšana ar gidu:
Iepazīsti latviešu modernismu

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs dažāda vecuma skolēniem piedāvā iespēju iepazīt Latvijas klasiskā modernisma pārstāvju – R. Sutas un A. Beļcovas – darbību 20. gadsimta pirmajā pusē.
Ekskursija muzejā Ekskursija muzejā Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs

Ekskursija muzejā

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs dažāda vecuma interesentiem piedāvā iespēju iepazīt Latvijas klasiskā modernisma pārstāvju – R. Sutas un A. Beļcovas – darbību 20. gadsimta pirmajā pusē.
Sarunas muzejā Sarunas muzejā Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs

Sarunas muzejā

Programma “Sarunas muzejā” norisinās muzeja aktuālajās izstādēs, piedāvājot informatīvi bagātīgas un izglītojošas sarunas ar dažādiem mākslas, kultūras un dizaina nozares profesionāļiem.
Vai mākslā pastāv robežas? Vai mākslā pastāv robežas?
Tiešsaistē
Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs

No-zīmes:
Vai mākslā pastāv robežas?

Nodarbībā “No-zīmes: Vai mākslā pastāv robežas?” vidusskolas skolēni iepazīstas ar modernismu, meklē atbildes uz jautājumiem, kā un kāpēc mākslā rodas jauni redzējumi, kas veido atšķirības un veidokļu sadursmes starp dažādu paaudžu māksliniekiem. Nodarbībā skatāmie video stāsti mijas ar iesaistošiem uzdevumiem, kas palīdz nostiprināt nodarbībā iegūto informāciju.
Kas ir modernisms? Kas ir modernisms?
Tiešsaistē
Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs

No-zīmes:
Kas ir modernisms?

Nodarbībā “No-zīmes: Kas ir modernisms?” pamatskolas skolēni tiks iepazīstināti ar modernismu mākslā un tā galvenajām izpausmēm gan Rietumeiropā, gan Latvijā. Nodarbībā skatāmie video stāsti mijas ar iesaistošiem uzdevumiem, kas palīdz nostiprināt nodarbībā iegūto informāciju.
Kas ir mākslinieks? Kas ir mākslinieks?
Tiešsaistē
Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs

No-zīmes:
Kas ir mākslinieks?

Nodarbība “No-zīmes: Kas ir mākslinieks?” sākumskolas skolēnus iepazīstina ar mākslinieka profesiju, īpaši pievēršoties mākslinieku Aleksandras Beļcovas un Romana Sutas personību izzināšanai. Nodarbībā skatāmie video stāsti mijas ar iesaistošiem uzdevumiem, kas palīdz nostiprināt nodarbībā iegūto informāciju.

Uzzini par visiem muzeju jaunumiem