Gada biļete – neierobežota iespēja apmeklēt visus mākslas muzejus

GADA BIĻETE sniedz iespēju gūt iedvesmojošu pieredzi, izglītoties un baudīt mākslas un dizaina pasauli vesela gada garumā visos mākslas muzejos. Iegādājies GADA BIĻETI sev vai dāvini to citiem, lai atgrieztos muzeju pastāvīgajās ekspozīcijās un aktuālajās izstādēs atkal un atkal.

Ar Gada biļeti apmeklē:

Latvijas Nacionālo mākslas muzeju

Jaņa Rozentāla laukumā 1, Rīgā
Latvijas mākslas vērtības divu gadsimtu griezumā

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ir nozīmīgākais mākslas muzejs Latvijā un pirmā speciāli mākslas muzeja vajadzībām celtā ēka Baltijā. Pēc vērienīgās rekonstrukcijas ēkā iekārtota jauna pastāvīgā ekspozīcija “Latvijas māksla. 19.–20. gadsimts”, kas veido vizuālu un emocionālu stāstu par Latvijas mākslas attīstību, izceļot nozīmīgākos darbus un personības. Lielajā izstāžu zālē pazemes apjomā, izstāžu zālēs muzeja bēniņu un kupola stāvā regulāri tiek piedāvātas konceptuālas izstādes par Latvijas mākslas vēstures vai laikmetīgām aktualitātēm, kā arī ievērojamu Latvijas mākslinieku personālizstādes. Papildus pazemes apjomā apskatāmas glezniecības krātuves – unikāls arhitektonisks risinājums, kas ļauj ielūkoties muzeja darba procesā.

Mākslas muzeju RĪGAS BIRŽA

Doma laukumā 6, Vecrīgā
Plašākā ārzemju mākslas kolekcija pašā Vecrīgas sirdī

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA ir plašākā ārzemju mākslas krātuve Latvijā, kas atrodas vienā no greznākajiem namiem pilsētā. Izcilā kvalitātē rekonstruētā Venēcijas renesanses palaco stilistikas ēka un tās vēsturiskie interjeri mijiedarbojas ar muzeja kolekcijām, veidojot vienotu ansambli. Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA ir kultūras apmaiņas vieta, tiecoties būt saskarsmes punkts starp Austrumiem un Rietumiem, kā arī ekspozīcijā un izstādēs piedāvājot klasisko un laikmetīgo mākslas izpausmju dialogu. Muzeja kolekcijās ir vairāk nekā 22 tūkstoši Eiropas, Krievijas, Āzijas un Tuvo Austrumu zemju mākslas darbi. Izcilākie paraugi no šīm daudzveidīgajām mākslas kolekcijām skatāmi septiņās muzeja pastāvīgajās ekspozīcijās.

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeju

Skārņu ielā 10, Vecrīgā
Dizaina attīstība Latvijā no tā pirmsākumiem līdz mūsdienām

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs atrodas Rīgas senākajā mūra celtnē, 1204. gadā celtajā Sv. Jura baznīcā un ir vienīgā Latvijas profesionālās dekoratīvās mākslas un dizaina krātuve. Muzeja pastāvīgā ekspozīcija iepazīstina ar Latvijas vadošo dekoratīvās mākslas un dizaina mākslinieku daiļradi, kā arī stāsta par dekoratīvajā mākslā un dizainā dominējošiem stiliem un virzieniem laika posmā no 19. gadsimta beigām līdz mūsdienām. Līdzās pastāvīgajai ekspozīcijai muzejs apmeklētājiem regulāri piedāvā plašu izstāžu klāstu, interpretējot savu un citu Latvijas un ārvalstu muzeju kolekcijas, aktīvi sadarbojoties ar māksliniekiem, dizaineriem un partneru institūcijām.

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzeju

Elizabetes ielā 57a, dz. 26 (ieeja caur pagalmu, 5. stāvs), Rīgā
Veltīts divām spilgtām Latvijas mākslas vēstures personībām

Klasiskā modernisma pārstāvjiem Romanam Sutam un Aleksandrai Beļcovai veltītais muzejs iekārtots abu mākslinieku memoriālajā dzīvoklī Rīgā, Elizabetes ielā. 2008. gadā atklātā muzeja ekspozīcija veidota kā inscenēts mājokļa iekārtojums, kurā var iepazīties ar Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas radošo darbību, sabiedrisko dzīvi un ģimeni.

Par Gada biļeti

GADA BIĻETES nopērkamas LNMM muzeju kasēs*.

  Cenas, EUR Pieaugušajiem Skolēniem, studentiem un pensionāriem
  GADA biļete pastāvīgo un ekspozīciju un izstāžu apskatei visās mākslas muzeju ēkās 50,00 30,00

GADA BIĻETI iespējams iegādāties un noformēt uz cita cilvēka vārda, ja tā tiek pirkta kā dāvana.

GADA BIĻETE ir derīga vienu gadu no iegādes brīža.

GADA BIĻETES īpašniekam, apmeklējot muzeju, kasē jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Skolēniem, studentiem un pensionāriem jāuzrāda arī dokuments, kas apliecina tiesības uz attiecīgo atlaidi.

*izņemot Muzeju krātuvē un ekspozīcijā SKULPTŪRU MEŽS.

Papildu informācija

Līva Polkmane
Komunikācijas speciāliste
(+371) 67 324 461