Fotosesijas

Fotosesijas muzeja telpās notiek pēc iepriekšējas pieteikšanās, sazinoties pa mājas lapā norādīto tālruni vai e-pastu, vismaz vienu darba dienu iepriekš.

LNMM ekspozīcijās un izstādēs ir atļauta amatierfotografēšana un amatierfilmēšana ar viedtālruni vai fotoaparātu privātām vajadzībām bez zibspuldzes, bez statīva, u. tml. palīgaprīkojuma, kā arī bez rekvizītiem, grimēšanās, frizūras veidošanas vai pārģērbšanās.

Fotosesijas dalībniekiem ir kategoriski aizliegts muzejā ienest un fotosesijas laikā izmantot balonus un citus rekvizītus, kā arī aizliegts muzejā ienākt ar lietussargiem, glāzēm, ēdieniem un dzērieniem, liela izmēra somām, dzīvniekiem u. tml.

Muzejam ir tiesības atteikt pakalpojumu, ja fotografēšanās vēlamajā laikā traucē citus apmeklētājus vai muzeja apmeklētāju plūsmu.


Pakalpojuma veids

40,00 EUR     Jaunlaulāto fotografēšanās kāzu dienā vai citu svinīgu notikumu dalībnieku fotografēšanās muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā un interjerā, izmantojot profesionālo fototehniku (cenā iekļauta samaksa par muzeja pastāvīgās ekspozīcijas apmeklējumu).

Maksimālais skaits grupai: 6 personas
Fotosesijas ilgums: 1 stunda

30,00 EUR     Jaunlaulāto fotografēšanās kāzu dienā vai citu svinīgu notikumu dalībnieku fotografēšanās muzeja interjerā, izmantojot profesionālo fototehniku (cenā nav iekļauta samaksa par muzeja pastāvīgās ekspozīcijas apmeklējumu).

Maksimālais skaits grupai: 20 personas
Fotosesijas ilgums: 1 stunda

Fotosesiju pieteikšana

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

T: +371 67 324 461
E:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA

T: +371 67 357 534
E:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

T: +371 67 222 235
E:

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs

T: +371 67 288 800
E:

Muzeju krātuve un SKULPTŪRU MEŽS

T: +371 67 797 596
E:

Fotosesiju noteikumi