Divi muzeji par vienu cenu! Divi muzeji par vienu cenu!
13.06.2023.

Divi muzeji par vienu cenu!

Tekstilmākslas triennāli var apmeklēt ar Triennāles akcijas biļeti par īpaši izdevīgu cenu – 5,00 EUR

No 2023. gada 16. jūnija līdz 17. septembrim notiek vērienīgā 7. Rīgas Starptautiskā tekstilmākslas un šķiedras mākslas triennāle, pulcējot māksliniekus no visas pasaules. Vērienīgais starptautiskais kultūras notikums norisinās divās izstāžu vietās – Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā un Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA, kuras ir iespējams apmeklēt par viena muzeja cenu.

Triennāles akcijas biļetes cena*:
Pieaugušie: 5,00 EUR
Skolēni, studenti, pensionāri: 3,00 EUR

Triennāles akcijas biļeti var iegādāties vienā no muzeja kasēm, kā arī lietotnē Mobilly. Kasē iegādāto biļeti otrā muzejā var izmantot visu triennāles laiku, Mobilly biļeti - tikai aktivizēšanas datumā.

Jau vairāk nekā divdesmit gadus Rīga vasarā kļūst par nozīmīgu laikmetīgās tekstilmākslas mājvietu, sniedzot plašu ieskatu mūsdienu tekstilmākslas attīstībā. Lai skatītājiem būtu iespēja aptvert triennāles vērienu un nesteidzīgi iepazīt visus darbus, izstādes veidotāji aicina izmantot Triennāles biļetes priekšrocību – par viena muzeja izstādes cenu apmeklēt arī otru triennāles ekspozīciju citā muzejā.

Šogad, atsaucoties triennāles vadmotīvam QUO VADIS? (Kurp ejam?), autori savos darbos risina sarunas gan par mākslas un nozares evolūciju mūsdienās, gan globālām ģeopolitiskām un sociālām problēmām. Mākslinieki akcentējuši šodienas aktualitātes – nežēlīgo karu Ukrainā, pandēmiju un tās sekas, klimata pārmaiņas pasaulē – un citus sabiedrībai jūtīgus un sāpīgus jautājumus. Tradīcijām bagātais tekstilmākslas žanrs arvien pierāda savu aktualitāti un daudzveidību.

* Skatītāji ar šo ieejas biļeti var apmeklēt triennāles izstādes abos muzejos, otrās norises vietas kasē iemainot to pret bezmaksas biļeti.