Mākslas muzeju Jauniešu klubs

Mākslas muzeju Jauniešu klubs ir dinamiska programma skolas un studiju vecuma jauniešiem (15+), kurus interesē kultūra un māksla, kuri vēlas iepazīt muzeju aizkulises un jūt aicinājumu aktīvi līdzdarboties LNMM piedāvājuma veidošanā.

Programma mākslas muzejos tika uzsākta 2017. gadā, tās dalībniekiem īstenojot daudzveidīgas un radošas idejas, kā arī sadarbojoties ar dažādām Latvijas kultūras organizācijām un profesināļiem. Jauniešu kluba iesaisti muzeja dzīves lielākajos notikumos raksturo tādi pasākumi un akcijas kā specializētas norises lielāko izstāžu laikā,  drukātu un elektronisku izdevumu radīšana, Spotify dziesmkopu izveide, aktivitāšu organizēšana Muzeju nakts un Starptautiskās muzeju dienas programmām, Jauniešu kluba ceļveža izveide vai performances jauno mākslinieku izstādēs. Programmas pārstāvji piedalījušies arī Hospitāļu ielas svētkos, sarunu festivālā LAMPA, festivālā LABA DABA, kā arī veidojuši savu izstādi “HOW TO #BĒRNĪBA” Daugavas stadionā.

Dalība Jauniešu klubā palīdz jauniešiem arī labāk izprast un apzināties savu nākotnes studiju, profesiju un darba vietu iespējas. Varam lepoties, ka bijušo un esošo dalībnieku vidū ir Latvijas Mākslas akadēmijas studenti, arhitektūras un dizaina studenti ASV un Lielbritānijā, mākslas nozares darbinieki, jaunie aktieri, dzejnieki un rakstnieki.

Iepazīsti programmas dalībnieku veidotos ceļvežus izstādēs: 


Seko līdzi Jauniešu kluba aktualitātēm Instagram profilā!

Jaunu biedru uzņemšana 2022./2023. gada sezonai ir noslēgusies.
Jauno biedru uzņemšana 2023./2024. gada sezonai tiks atvērta 2023. gada augustā.

Papildu informācija
Lilita Pudule
, izglītības programmu kuratore
E:
T: (+371) 67 324461